Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Karalama Defteri Görmek

Rüyada karalama defteri görmek neye çıkar?

Rüyamda 4 yaşındaki oğlumun gece uykusundan kalkıp mutfağa gittiğini, mutfakta tezgahın üzerinde duran benim karalama defterimi ve bir kalemi alıp deftere bir şeyler yazdığını görüyorum, merakla yanına gidip deftere baktığımda çok düzgün harflerle anne yazdığını görüyorum ve rüyamda sevinçten ağlıyorum. Sizce bunun anlamı ne olabilir. Oğlum henüz harfleri bilmiyor.

Rüyada karalama defteri görmek yorumu

Gülçin selam, gördüğün bu son derece hoş rüyayı paylaştığın için sağ ol. Rüyanda oğlunu görmüş olman aslında sizin (veya aileniz) için servet sahibi olmaya, zenginliğe kavuşmaya delalet, maddi anlamda güzel gelişmeler yaşayacağınızı simgelemektedir. Mutfak görülmesi gören kişi hakkında bir değişim veya dönüşüm sembolüdür, kişinin gerçek yaşamında mutluluk verici değişikler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada karalama defteri görmek eski duyguları, anıları, geçmiş günlerdeki güzellikleri hatırlamak anlamlarını simgeler. Defter karalamak, karalama defterine bir şeyler yazdığını görmek kişinin hala geçmiş duygu ve anılarla yaşadığını temsil eder, bakınız  rüyada defter görmek tabiri.

Okuma yazma bilmeyen dört yaşındaki çocuğun deftere bir şeyler yazması oğlunuzun ailenize büyük bir mutluluk, huzur getirdiğini, onun sayesinde geçmişteki bazı güzel olayları yeniden yaşayacağınızı ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir