Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada karanlık binaya girmek

Rüyada karanlık binaya girdiğini görmek nedir?

İlk önce bir kız arkadaşımla yolda yürüyorduk ve yolun kenarında yer altında bulunan uzun, siyah bir bina gördüm. Geceydi, her yer karanlık idi. Binanın içine atladım, arkadaşım da buradan düşmez miyiz dedi, düşmeyiz burası kardeşimin mekanı dedim. (en yakın erkek arkadaşım ama kardeşim diyorum.) İndik aşağıya ve kız arkadaşımı onun yanında bırakıp bir yere girdim. Burada bir tabloyu seyreden 3 arkadaşım vardı, ben de bir arkadaşımın yanına gidip biraz izledim. Sonra 5-6 tane insan gelip bize ‘bana da içimdeki gücü kullanmayı öğretsene.’ dediler. Biz içimizdeki sihri kullanabiliyormuşuz. Ben de mi yapabiliyorum, dedim evet dediler. Başka bir kız arkadaşımla odadan çıktık ve bir koridordan geçtik. Koridorda giderken 2 kere elimle sihir yapmayı denedim, ikisinde de küçük bir ışık çıktı. Arkadaşıma yaptığım şeyin çok küçük olduğunu söyledim “istersen yardım edebilirim” dedi, “gerek yok” dedim. Girdiğimiz odada bir şömine vardı, insanlar orada yere oturup ellerindeki kitaplardan soru falan çözüyorlardı. Yerde turuncu bir kapak vardı, bir adam onu yerinden çıkardı ve orada sonu görünmeyen, çukur gibi bir şey vardı. Düşmeyeyeyim diye turuncu kapağı yerine taktım. Adam bana çok kızdı. Bu aralar eski sevgilimle arkadaş kalma kararı aldım. (Zaten arkadaştık ama ben hala seviyordum.) Ve hala dersler yüzünden stresliyim.Teşekkür ederim. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci”Rüyada karanlık binaya girmek yorumu.

Rüyada karanlık binaya girmek yorumu

DEğerli okurum, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında bazı şeyleri kaybettiğini, sanki geriye gittiğini veya her şeyin daha  da kötüye gideceğini düşündüğünü ancak durumun hiç te düşündüğün gibi olmayıp, sahip olduğun iç gücün farkına vardığında kötüye gittiğini düşündüğün şeyleri kolayla istediğin yöne çevirip, huzur, mutluluk ve başarıyı elde edeceğini ifade etmektedir.

“Rüyada karanlık binaya girmek” için bir yanıt

Rüyamda eski sevgilimi görüyorum ve davranışları çok değişik sinirli biri oluyor ve bizim siyasi görüşlerimiz çok farklı dışarda oturuyoruz ve hep birlikte tartışmaya başlıyoruz siyasetle ilgili daha sonra benim üstüme çok geliyorlar ve birden etraf kararmaya başliyor .
19 yaşındayım, Öğrenciyim, bekarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir