Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Karanlık Bir Rüya Görmek

Rüyada karanlık bir rüya görmek ne demektir?

Rüyamda deniz kenarındayım ama bulunduğum yer beton bir yer. Deniz yeşil ama bulanık bir renkte. yavaş yavaş bulunduğum yeri su basıyor. başta ciddiye almıyorum ama sonra yarı yarıya batmış ve ters dönmüş bir kayığın üzerinde oradan kurtulmak için bekliyorum ama ufka çevirmişim yüzümü ve orası kapkaranlık. Yanımda yine yarı yarıya batmış ters bir kayığın üstünde kardeşim var.

Kardeşim bana ters yöne baktığımı sahil tarafına yönelmem gerektiğini söylüyor. Hakikaten yönümü sahile çevirdiğimde kayık hareket edip beni bırakıyor. Parlak kumların üstüne basıyorum, ellerimin kirlendiğini düşünerek bir musluk arıyorum. Musluktan tazyikli su akıyor, kirli olduğunu düşünerek çok az açıp elimi yıkıyorum. Sonra kardeşimi nasıl kurtarabileceğimi düşünüyorum, aklımdan denize girmek geçse de boğulurum korkusuyla yapamıyorum.

Rüyada karanlık bir rüya görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada deniz kenarı görmek manevi bir hesaplaşma yaşayacağınıza işaret eder. Deniz sahili veya göl sahili aklınızın gerçekçi ve hayalperest kısımlarını işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada kendini kayıkta görmek eğlenceli ve mutlu günleri, huzurlu bir yaşamı ifade eder. Kendini batmış veya batmakta olan bir kayıkta görmek ise bunun tersidir.

Sonuç olarak rüyanız bir iç hesaplaşma, vicdan azabı çektiğinizi, arınma, hatalardan kurtulma isteğinizi, arayışlarını simgelemektedir.

“Rüyada Karanlık Bir Rüya Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kirli deniz kenarı görmek
Rüyada bir deniz kenarındaydım ama deniz çok kirliydi o kadar kirliydi ki suyun yüzü görünmüyordu, bunun manası nedir?

Kemal selam,
Maalesef rüyanız olumlu mesaj vermiyor. Gerçek yaşamınızda olumsuz bir durum içinde olduğunuzu, arınma ve iç huzura kavuşmaya ihtiyacınız olduğunu yansıtıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir