Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Karanlık Gölge Görmek

Rüyada karanlık gölge görmek nedir?

Rüyamda biraz değişikti o yüzden size danışmak istedim. Tam uykuya dalmış yarı uyanık yarı uyur şekilde rüya gördüm. Rüyamda sarsılarak uyanıyorum, gözlerimi yarım açıyorum arkamda biri varmış gibi hissediyorum, karşıma bakıyorum bir tane sarışın çok güzel bir küçük çocuk ayakta durmuş bana bakıyor, bende ona bakıyorum, sonra hemen ötesinde karanlık bir gölge görüyorum, uyanmaya çalışıyorum dua okuyarak uyanıyorum. Uyanana kadar sarsılmaya devam ediyordum. Sizden ricam rüyanın etkisinde kaldım benim için rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Takma isim :burcu
Yaşınız :21
Cinsiyetiniz :kadın
Medeni durum : bekar
Mesleğiniz : çalışmıyorum bilgisayar prog.
Ruh haliniz : sıkılmış

Rüyada karanlık gölge görmek tabiri

Rüyada sarışın çok güzel bir küçük çocuk görmek sizin hayatı dolu dolu yaşamanız için halen önünüzde yapmanız gereken işler, tamamlamanız gereken sorumluluklar olduğunu simgelemektedir.

Gördüğünüz karanlık gölge, yaşadığınız korku, endişe, şüphe gibi sizin iç dünyanızı yansıtır. Siyah gölge olarak yorumlanır. Bakınız gölge rüya tabiri.

“Rüyada Karanlık Gölge Görmek” için 3 yanıt

Rüyada siyah gölgeler görmek
Selam, ben dün gece bir rüya gördüm ve hala onun etkisi altındayım. Rüyam şöyle; evdeydim ve elimde 3 tane Kuran’ı-Kerim vardı ve etrafında bir sürü siyah gölgeler. Kuranın 1 tanesini açıp okuduğumda bu gölgeler çok yüksek bir sesle bağırmaya başladılar. Kuranın internette hayırlı şeyler olduğuna dair yorumlar gördüm. Yardımcı olursanız sevinirim. Allah simdiden razı olsun.

Şöyle simdi karşımda bir bilgisayar orada resimlerim var, Facebook hesabım ve bana ait sonra birisi oturuyor karsisinda ve ben diyorum ki “hayır ben bu resimlerimi koymamistim” bana tarihleri gösteriyor tarihler 2013-2014 gulumsemeli iki üç resmim var, parça pincik yani nasil diyim mesela bir çerçeve düşün yere dusuyor ve camlarinin bir kaç yeri parcalaniyor, o şekilde en son bir resim daha görüyorum ve üzerimde askeri bir kıyafet var. Yerde yatılı bir sekilde yanlıs hatrlamıyorsam, sonra hayir hayir bu ben değilim değilim diyorum yatagimdayim odam kapkaranlık baba baba diye bağırıyorum ama bagiramiyorum, sesim çıkmıyor baba çok kötü rüya gördüm diyorum, yine sesim çıkmıyor sanki bir sey beni engellemiş yataktan kalkmak istiyorum ama kalkamiyorum. Ayaklarım hareket edemiyor, sonunda kalkiyorum odam öyle karanlık ki tam kalkarken içimden sanki bir şey çıkıyor, bir karanlık gölge bırakıyorum yatagimda, babamın yanına doğru kosuyorum söyleyebiliyorum ne oldu kızım diyor babamda bende ona sarılıyorum aglıyorum anlatıyorum falan.. Lütfen bana anlatın bir şeyler iki gün oldu göreli ama hala etkisindeyim.

Rüyamda eski apartmandaki evimizdeydim ve karşı apartmanın en üst katındaki pencereye bakıyordum hava karanlıktı pencerede 2 insana benzer karanlık vardı. Birisinin gözleri kıpkırmızı ve parlıyordu parladıkça korkuyordum. Sonra oraya taş attım ve yaratık gibi bir şey bir anda bana fırladi. Sonra uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir