Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Karanlık İşler Görmek

Rüyada karanlık işler görmek ne demek?

Rüya başlığı: Yeğenimin Gördüğü Rüya

Rüya detayı: Hayırlı Günler. Bu rüyayı 10 yaşındaki yeğenim görmüş ve bana anlattı, Allah rızası için manasını açıklar mısınız, çok meraklandım. Yeğenim “Emir abi, seni rüyamda gördüm, karanlık işlere bulaşmışsın, başın dertliydi, bende seniz takip ediyordum” dedi. Bu hayır mıdır? şer midir?  Açıklaması Nedir? Teşekkür Ederim

Rüyada karanlık işler görmek yorumu

Emir merhaba,

Rüyalar genellikle görene göre yorumlanır ancak bazı hallerde görülen hakkında da mesaj içerebilir. Yeğeninin 10 yaşında olduğunu göz önüne alırsak bu rüya senin hakkında mesaj veriyor ve sizin zor işlere kalkıştığınızı veya kalkışacağını ifade ediyor.

“Rüyada Karanlık İşler Görmek” için bir yanıt

Yaşım 25, medeni durum bekar, öğretmenim, ruh halim karışık. Rüyamda ben gece 11 de eve dönüyordum, eski sevgilim kapıyı actı, kız kardesıyle bır yere gıdecektı, bana gece gece eve geldıgımi soyledı, bende kendı evıme cıkıyordum ki benim kolumdan tutup karanlık yere götürdu, ayna vardı duvara yasladı ve beni öptü “çok güzelmiş, benimle çıkar mısın” dedi. Not: 1 sene sevgili olduk ve hiç öpüşmedik, şu anda ayrı gibiyiz zaten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir