Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Karanlık Mağara Görmek

Rüyada karanlık mağara girmek ne demektir?

Merhabalar ben deli_yürek. Rüyamda karanlık mağara gibi bir yerdeyim, burası benim evim imiş ama eşya falan yok, boş bir yer. Bu arada elimde şimdiki evimin anahtarlarını görüyorum, hepsi bir anahtarlığa bağlı, aynı şekilde duruyor. Tam bu arada büyük kuzenim aynı zaman da kayın biraderim olur, yanıma geliyor ve “evin giriş kapısının anahtarının bir tanesini bana ver” diyor, bende “bir bakayım da vereyim” diyorum, ama içimden vermek istemiyorum, kuytu bir yerde kayın biraderim beni görmeden evin giriş kapısına ait olan iki anahtarı anahtarlıktan çıkarıyorum ve iki tane sarı anahtarın bir tanesini mavi kot pantolonumun arka cebine koyuyorum ve kayınbiraderime yine rast geldiğim de “evin başka anahtarı yok, kusura bakma” diyorum, oda bir şey demiyor.

Daha sonra bu yerden dışarı çıkmak istiyorum ve sanki mağaradan taş bir geçidin içinden çıkıyorum ama bu geçidin duvarları tavanı kayadan ve önce dar gibi geliyor bana ama ben geçitten çıkışa doğru yönelince geçidin aslında dar olmadığını fark ediyorum, geçitten geçerken omuzlarım dik ve heybetli bir şekilde ileriden geçidin içini aydınlatan ışığa doğru çıkıyorum, çıktığımda her yer aydınlık, ışıklık ve yine büyük biraderim çıkışta bana rast geliyor, yeşil bir park varmış orada ve bana 100 euro vermek istiyor. 100 euro yeşil bir şekilde parlıyor, çok parlak yeşil, “git şuradan bir şeyler alda içelim” diyor, “ben alırım” diyorum ve kabul etmiyorum, cebimde bozuk para olacaktı diye düşünüyorum, bu arada orada buluna bir bidon su varmış, ben de onu kafama dikip içiyorum. İçerken üstüme dökülüyor, su üzerime dökülünce orada bulunan simdi ayrı olduğum eşim ve kayın biraderim gülüyorlar, bende gülüyorum.

Daha sonra küçük kayinbiraderim geliyor ve yine büyük kayinbiraderim bana 100 euro uzatıyor,bu para da parlak yeşil ve beni markete göndermeye çalışıyor, bende yine kabul etmiyorum, elimle geri çeviriyorum, “bende para var, ben alırım” dedim ve küçük kayinbiraderime “gel beraber arabayla gidelim, market biraz uzak” derken, uyandım. Büyük kayinbiraderimde devamlı bir sessizlik ve sanki üzüntü var gibi. Yardımlarınız için çok teşekkürler, sitenizi devamlı takip ediyorum, lakin bu rüyamı tek başıma yorumlayamadım. Allah bin kere razı olsun, sizleri başımızdan eksik etmesin. Saygılarımla.

Rüyada karanlık mağara görmek yorumu

deli_yürek merhaba, Bu nüthiş rüyayı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.

Mağaraya girmek, mağaraya girdiğini görmek, bir mağaranın içinde olmak ana rahmini ifade eder. Bu yüzden korunma, sakınma ihtiyacını gösterir. Gerçek hayatta barınma, korunma, güvenlik konusunda kimi endişeleriniz, korkularınız olduğunu simgeler ki bana göre yayınlamadığımız özel bilgiler konusunda yazdığınız kişilerin barınması korunması konusu olduğunu düşünüyorum.

Mağaranın karanlık kısmından çıkıp, dar geçitlerden geçerek aydınlığa ulaşmanız, gördüğünüz ışık, gerçek yaşamınızda kimi sıkıntılar çektiğinizi belki bir süre daha çekeceğinizi ancak sonunda her şeyin istediğiniz gibi gelişeceğini, huzuru bulacağınızı temsil etmektedir.

Rüyanızda gördüğünüz diğer kişiler ve aranızda geçen diyaloglar, uyanık yaşamda etrafınızda geçen görüşmelerin yansıması olup hala birlikte gülebileceğiniz şeyler olabileceğini gösterebilir. Rüyanın unsurlar: magara, anahtar, kuzen, geçit, bidon, para, ışık, euro.

“Rüyada Karanlık Mağara Görmek” için bir yanıt

Admin öncelikle rüyami cok kisa bir zamanda ilgi gösterip yorumladiginiz icin binlerce kez tesekkür ederim. Yorumunuz da dediginiz dogru,bir zaman daha sikintili günler yasayacagim önemli olan da benim icin sonucun ne olacagidir, herseyin istedigim gibi olacagini belirtmissiniz insallah öyle olur ve huzuru bulabilirim.
Hem sahsiniz hemde sitenizde emegi gecenlere hemde rüyabul sitesi üyelerine sonsuz Saygilar
Her sey gönlünüzce olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir