Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Karanlık Oda Görmek

Rüyada karanlık oda görmek ne demektir?

Rüyamda bir karanlık odada yatakta uyanıyorum. Sonra sevdiğim kız çıkıyor birden, sanırım başka bir odadan veya yataktan yanıma geliyor ”gel bana sarıl diyorum” ben sırtüstü yatarken oda gelip başını göğsüme koyup sarılıyor ve beraber uyuyoruz. Sonrada uyanıyorum. Kızla ilişkim yok sadece sevdiğim kız. Rüyada karanlık odada sevdiği kızı görmek neye işarettir?

Kimden: md06
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:17
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: uyku,yatak,sarılmak

Rüyada karanlık oda görmek yorumu

Rüyada karanlık oda görmekGördüğün rüya herhangi bir mesaj vermemekte, gerçek yaşamda olmasını istediğin senaryonun uykuda beyin tarafından üretilen yansımasını göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Karanlık oda terimi genellikle fotoğrafçılıkta kullanılan, film banyosu ve fotoğraf baskısı yapılan yer anlamındadır. Ancak burada anılan ışığı olmayan bir oda anlamındadır.

Rüyada karanlık oda görmek gerçekleşmesi için beklenen bir şey olduğunu ancak bu beklentinizin ya gerçekleşmesi zor olan bir şey olması ya da sizin bunu beklemeye sabrınız olmaması nedeniyle bunun gerçekleşmeyeceğini temsil eder. Karanlık odaya girmek kişinin gerçek hayatında bir hedef değişilikliği yaptığını ancak yeni seçtiği yolun tehlikelerle dolu olduğunu, birazda hayırlı şeyler olmadığını simgeler. Rüyada karanlık odada olduğunu görmek rüyayı görenin hayallerine kavuşamamak veya yaşadığı bir hüsran yüzünden oldukça karamsar bir halde olduğunu, umutlarının azaldığını, içe kapandığını ifade eder. Karanlık odadan çıktığını görmek aynı gerçek hayatta olduğu gibi karanlığın sona erip aydınlığın başlamasına, umutların yükselmesine, kişinin yaşam sevincinin yükselmesine rivayet edilir.

“Rüyada Karanlık Oda Görmek” için 5 yanıt

Rüyada boş oda görmek
Ben ve sevgilim ayrıldık. Arkadasım rüyasında benim sevgilimi gormus ve rüyada bombos odada bir sandalyenin üzerinde basını egmiş, üzgün üzgün oturuyormus.
Arkadasım yerden ve kaloriferin uzerinden kağıtlar topluyormus, mektup gibi ve bu kağıtlarda benim duygularım yazıyormus. Bir yandan kagıtları toplayıp bir yandan da ona bie şeyler soyleyip kızıyormus.
Sevgilim hic bir şey demiyormus, diyecek gibi olurken basını kaldırıp susuyormus ve basını tekrar egip uzgun uzgun oturuyormus.
Çok tesekkür ederim

Şükran merhaba,
Boş Oda görmek, Yeni bir başlangıç ​​yapacagınız anlamındadır.

Hayırlı Günler. Rüyamı anlatmadan önce şunu belirtmek istiyorum. Sevdiğim adam Türk değil, yabancı. Ben rüyamda karanlık bir odadaydım. Sanırım camın önünde Sevdiğim adam ve sarışın bir erkek çocuğu oturuyordu. Sevdiğim adam bana bakarak ve de gülümseyerek İngilizce bir şeyler söylüyordu. Ben ise ona gülümsemiyordum, mutlu olduğumu belli etmeyerek şaka yapıyordum.

Ama sonra sevdiğim adamın sözlerini tekrar ediyordum. Hepsini gözlerinin içine bakarak ve gülümseyerek tekrar etmiştim. Hemen sonra da o sarışın erkek çocuğunun yanağından öptüm. Ve sevdiğim adamın gözlerine bakarak keşke bizim de böyle bir çocuğumuz olsa dedim. Sanırım sonra üçümüz sarılıyorduk. Rüya böyleydi. Ben bu rüyada sevdiğim adama çok anlamlı bakıyordum. O bakışlar çok etkiledi beni. Ayrıca çocuğu da çok şefkatli öpmüştüm. Her şey çok gerçekçiydi. Şimdiden çok teşekkürler.

Bir kız arkadaşım beni karanlık bir odada görmüş odanın ışığını açınca kızıp kapattırmışım ama odada cam falan yokmuş ve bir köşeye oturmuşum gözlerim doluymus ağlıycak gibiymisim sonra yanima gelmis seni yalniz bırakamam bide yanima oturmuş rüyadan uyanmış

Ruyamda karanlik bir odada tek basima ayakta dururken etrafimda bana bakip gulen kirmizi gozler gordum bu surekli oluyo ve uyandigimda nefes nefese kaliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir