Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Karanlık Otel Odası Görmek

Rüyada karanlık otel odası görmek ne anlam taşır?

Rüyada karanlık otel odası görmekRüyamda karanlık bir otel odası gördüm. 19 yaşındayım bayanım ve üniversite 2. sınıf öğrencisiyim. Rüyayı sabaha karşı gördüm. Rüyamda akşamüstü saatlerinde çokta yakın olmayan bir kız arkadaşımla bir lokantada oturup yemek yemeye gidiyoruz ve yemek alırken beni terk eden eski erkek arkadaşımı görüyorum, yakın ve benim tanıdığım bir arkadaşıyla yemeğimizi alıp üst kata çıkıyoruz sonra yemeğimizi yiyip oradan çıktığımızda eve gitmek için ayrılıyoruz ben ev diye otele gidiyorum, kendimi bir otel odasında kalıyor olarak görüyorum

Odanın içi simsiyah, bütün duvarlar siyah ve oda karanlık tek bir ışık yok. Odada sadece siyah bir koltuk var ve ben odaya girip o koltuğa oturuyorum. çok geçmeden kapım çalıyor ve eski erkek arkadaşım geliyor üzerinde bir takım elbise, yüzünde çok fazla makyaj var eski erkek arkadaşımın ve yanında üst üste koymaktan boyunu aşmış bir sürü bavul var ben kapıyı açınca ağlamaya başlıyor ve yüzünden makyajı akıyor.

Bende boynuna sarılıyorum o da bana sarılıyor. ağlamıyorum ama gözümden yaş geliyor. Bu rüya kafamı çok karıştırdı, çok kafama takıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Bunun dışında bir sorum olacaktı. Rüyalar biz gördükten çok uzun süre sonra da gerçekleşebilir mi? şimdiden teşekkür ederim, emeğinize sağlık.

Rüyada karanlık otel odası görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız büyük bir yalnızlık içinde olduğunuzu, karamsarlık, ümitsizlik içinde olduğunuzu, içe kapandığını, yalnız kalmak istediğinizi ifade etmektedir. Sevgilisinden, arkadaşından ayrılmış kişilerde bu durum olması sık karşılaşılan bir durumdur ve bu kimseler rüyalarında sık sık ayrıldıkları kişiyi görürler. Rüyanızın verdiği mesaj arkadaşınızla ilgili bir bilgi vermemektedir Sadece sizin içinde bulunduğunuz ruh halini yansıtmaktadır. Rüyalar hakkında detaylı bilgiler rüyalar  kategorisinde bulunmaktadır. Görülen rüya yorumlanabilir, değerli bir rüya ise elbette çok uzun süre sonrada gerçekleşebilmekte ve binlerce örneği bulunmaktadır.

“Rüyada Karanlık Otel Odası Görmek” için 2 yanıt

Merhaba. Benim 3 yıllık bir ilişkim var. Rüyamda erkek arkadaşım ölmüş, bir otel odasında yerde yatıyor. Bende elimde bıçak vücudunun her yerini küçük küçük doğrayıp yanımdaki kutuya koyuyorum. Hem ağlayıp hem yapıyorum. Normal bir durum gibi. Sonra akşam hava kararınca korkup otel odasından çıkıyorum. Bi kadın görüyorum. Bana her otelde cenaze hizmetleri var. Bu otelde neden yok diyor. Karanlık dar kolidorda görevli arıyorum. Bir tane kapı açılıyor. Hamam. Orda bir Ada’m bana arkasını dönüyor sakın gelme. Sen hamilesin diyor. Korkup tamamen otelin dışına çıkıyorum. Dışarda erkek arkadaşımın Abisini görüyorum. Onunla konuşmak istediğimi söylüyorum. Aklımdan kardeşinden hamile olduğumu. Ama o ölsede onu doğurmak istedigimi düşünüyorum. Ama söyleyemeden uyanıyorum. Ayrıca rüya boyunca hep ağladım. Ve uyandığımda da ağlıyordum. 23, Kadın, Flört , Doktor asistanı

Rüyada erkek arkadaşının öldüğünü görmek ilişkinizde bazı sorunlar yaşadığınızı ve arkadaşınızı gereksiz yere suçlamaya son vermeniz gerektiğini temsil ederken onun cesedini doğramanız (siz öldürmediniz diye kabul ediyorum) bir çaresizliği ifade etmektedir, bakınız rüyada ölü kesmek sayfası. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise senin gerçek hayatında gereksiz ve sana yararı dokunmayacak şeylere fazla vakit ayırdığını, ruhsal bir arınma ile yeniden pozitif düşünmeye başlayarak işleri yoluna koyacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir