Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Karanlık Yol Görmek

Rüyada karanlık yol görmek neye yorulur?

Merhabalar. Ben erkek arkadaşımdan ayrıldığım günün gecesi uyumadan önce dua ettim, “ayrılmamız hayırlı mı? hayırsız mı? lütfen bir işaret göster Allah’ım” diye dua ettim ve rüyamda erkek arkadaşımla aynı arabadayız ve hala sevgiliyiz. Sonra ben arabadan iniyorum yürüyorum. Yürüdüğüm yol bir anda kararıyor, engebeli bir yol oluyor. Ben hala yürüyorum, bir yere ulaşmaya çalışıyorum ama yoruluyorum artık. Sonra bir genç erkek bana yardım etmek istiyor, başka tarafa götürmek istiyor, o götürmek istediği yer apaydınlık güzel bir yer ama ben gitmek istemiyorum.

Sonra biraz daha yürüyorum, biraz yokuş çıkıyorum ve karşıma 2 tane küçük kız çıkıyor, onlara gitmek istediğim yeri soruyorum, onlarda beni götürmek için bana eşlik ediyorlar, fakat onlar beni götürdükçe yollar iyice kötüleşiyor, iyice zorlu tepelere çıkıyoruz, ben endişeleniyorum içime daraltı giriyor, sonra annem beni arkamdan itekleyerek o kötü yoldan çıkarmaya çalışıyor ve rüyam burada bitiyor. Lütfen bu rüya hakkında bana yardımcı olur musunuz ? Bu rüyanın anlamı nedir ?

Rüyada karanlık yol görmek tabiri

Merhaba, rüyanızı sakin kafayla okuduğunuzda adeta sizin iç durumunuzu, ruh halinizi yansıttığını göreceksiniz. Rüyaya göre kafanız çok karışık, kimi arayışlar içindesiniz, önünüze kimi fırsatlar çıkmış ve o fırsatları ret etmişiniz. Önünüzde kimi engeller, zorluklar var ancak tüm zorlukları aşacak, hayallerinize kavuşacaksınız.

Rüyada karanlık yol görmek reel hayatınızda hedeflerinize ulaşmak için gittiğini yol ya da denediğiniz yöntemin sonunun belli olmadığını, iyi de olabileceğini kötü de bitebileceğini gösterir. Bu konuda lütfen rüyada yol görmek sayfasını da okuyun. Rüyanın unsurları: engebeli yol, karanlık yol, kız çocuklar.

“Rüyada Karanlık Yol Görmek” için 2 yanıt

Rüyada karanlık bir yol görmek
Merhaba, ben rüyamda ablam ve sevgilisini gördüm. Ablam karanlık ve pis bir yolda yanında suratı karanlık olan biriyle yürüyordu, bir yandan da sevgilisi ablamı çağırıyordu.
Ablamın yanındaki kişi de ablamı başka yola götürmeye çalışıyordu ama ablam sevgilisinin sesine kulak verip doğru yolu buldu sevgilisinin yanına gitti ve bir anda o karanlık olan yol yemyeşil, ırmakların olduğu, kuşların öttüğü çok güzel bir yol oldu.
Suratı karanlık olan kişi de başka bir yola gitti ve bir anda kayboldu.
Bu rüyanın anlamı nedir ?

Huriye selam, rüyanız ablanızın günlük hayatında tehlikeli bir durumdan son anda kurtulduğunu işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir