Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Karanlık Yolda Yürümek

Rüyada karanlık yolda yürümek neyi gösterir?

Merhabalar, İki gün önce gördüğüm rüyanın etkisinden hala çıkamadım. Rüyamda karanlık bir yoldayım, Ben yürüyorum yanımda da tanımadığım bir erkek var siyah kumaş pantolon ve beyaz bir gömlek giymiş, biz yürürken bir yerden ışık vuruyor ama etraf kapkaranlık, yolun ortasında yere yatak serilmiş yaşlı bir kadın yatağın üstünde yatıyor, onu gördüm normalde gözleri kapalı yatıyor beni gördü ve hafif gözünü açtı, sonra bende gördüm ve biz başka bir yere gittik, gittiğimiz yeri hatırlamıyorum, dönüş yolunda yaşlı kadın yine yolun ortasında yatıyor ama yatağı kendi kendine yavaş yavaş ilerliyor ve yolun az ilerisinde yol bitiyor ve yemyeşil bir çay mı desem yoksa göl gibi bir akarsu var.

Neyse benim yanımdaki adam kadının elini tuttu ve yaşlı kadın adamın adını soy adını söyledi, adam güldü ayağa kalktı ve karanlığa doğru çekti gitti, ben yaşlı kadına çok üzüldüğümü hatırlıyorum ama adamın elini tutunca ve kadında adamın adını soy adını söyleyince irkildim ve büyücü zannettim.

Adam gittikten sonra bir anda elimi kadının elinde hissettim, kadının elleri mosmor ve gözlerini açmıyor, ben hiç bir şey sormadan adımı soyadımı söyledi, sonra “ben bu eli daha önce tuttum” dedi, birde bana eşimin eski sevgilisinin ismini söyledi, bir kaç şey daha söyledi onları hatırlamıyorum. Sonra ben korkmaya başladım, elimi gitgide sıkmaya başladı, benim artık canım yandı ve “bırak” diye bağırdım ve  yataktan bir anda kafasını kaldırdı ve burun buruna geldik, tırnakları uzadı gözleri döndü tırnağıyla sol omzumu göğsüme kadar çizdi ve o anda uyandım, dudağım da uçuk çıktı!

Rüyamın ne anlama geldiğini çok merak ediyorum bana yazarsanız çok sevineceğim. Teşekkürler.

Rüyada karanlık yolda yürümek neyi gösterir

Gördüğünüz rüya yaşamınızın karanlıkta kalan kimi yönleri hakkındaki merak, şüphe veya korkularınızın yüzeye çıkmaya başladığını, onlar yüzeye çıkıp merakınız arttıkça bunun sizi oldukça rahtsız ettiğini göstermektedir.

“Rüyada Karanlık Yolda Yürümek” için 4 yanıt

Rüyada karanlık yerden geçmek
Merhaba, rüyamda karanlık ve ufak penceresi olan bir yerden geçmeye çalışıyordum, 2 pencereden rahatlıkla geçtim fakat 3. pencereden çıkmaya çalışırken tanımadığım bir adam içeri girmek istediği için yer verdim, oda bana pencereyi genişletti ve bir anda dışarıda buldum kendimi, hava aydınlıktı, eve gitmek için kestirme yol arıyorken yolda arkası dönük gelin gördüm. Yorumlarsanız sevinirim teşekkür ederim.
38, Kadın, Boşanmış, Çalışıyor, mutsuz

Merhaba,
Görmüş olduğunuz rüya hayırlara işaret olup, hayatınızda içinde bulunduğunuz korku ve endişelerin son bulacağı bir döneme gireceğinizi ve bu dönemde bir erkeğin vesile olması / sayesinde yalnız kalma korkularınızın sona ereceğini işaret etmektedir.

Merhaba rüyamda gündüz yolculuk yapıyorum, arabayla biri beni eve getiriyor, yolda tamirat varmış yolları yeniden yapıyorlar, toprak yolda devam ediyorum yolculuğa, sonra geçe kalmışım aksam olduğunu görmüyorum karanlık olmuş ve karanlık bir yolda yürüyorum. İki erkek yanımda korktuğum için bana eslik ediyorlarmış, biri ünlü bir aktör. Yolda yürürken balon şişirip içine bir fener koyup aydınlatmaya çalışıyoruz yolu sonra cep telefonları ile yolu aydınlatmaya çalışıyoruz, telefonların şarjı bitmiş aydınlatamıyoruz önümüzü sonra aktör susun bir ses duydum diyor domuz sesi imiş korkarak uyandım bu rüyamın yorumunu merak ediyorum.

Merhaba rüyamda bir dolmuştayım benimle beraber bir şürü kız ve erkek var dolmuşun içinde, dısarısı karanlık ve stajer olarak eskiden çalıstıgım iş yerime tekrar çalısmak için dolmuştan yanımda tanımadıgim bir erkekle dolmustan inip is yerine basvuru yapmaya gidiyorum. Dolmustaki herkes “ortalık çok karanlık gitme” dese de ben dinlemiyorum ve yanımda tanımadıgım bir erkekle inip koşmaya başliyoruz, tanımadıgim erkek bana “ben seni kapıda bekliyorum, sen bilgilerini ver gel” diyor, adımı soyadımı ve bu iste tekrar calısmak istiyorum diyorum ve cikiyorum, bir bakıyorum beni kapıda bekleyen kisi gitmis bende karanlık yolda yürüyerek tekrar evime geliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir