Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada karanlıkta yürümek

Rüyada karanlıkta yürümek neye çıkar?

Selamunaleykum, rüyamda gece vakti karanlık bir caddede yürürken bir araba yanıma doğru yanaştı ve arabanın içinden at kafalı, çok uzun boylu bir adam çıktı, büyük bir korkuya kapıldım ve ondan kaçmaya başladım. O cadde neresi, neden oradayım bir fikrim yok. Aklımda kalan tek şey her yer ve her şey korku vericiydi. O sırada dehşetle uyandım, lütfen acil olarak yorumlarsanız sevinirim, çok teşekkürler.

Rüyada karanlıkta yürümek yorumu

Rüyada karanlıkta yürümekRıdvan selam, rüyada gece vakti sizin hayatınızda bir takım sıkıntılar yaşamakta olduğunuzu, canınızın sıkıldığını, işlerinizin ters gittiğini simgelerken aynı zamanda her şeye rağmen güçlü olmaya çalışın anlamını taşımaktadır. Caddenin karanlık olması sizin gerçek hayatınızdaki korku ve endişeler hakkında bilgiler vermekte, stres altında olduğunuzu, yalnız kalma veya terk edilme duyguları yaşadığınızı göstermektedir. Karanlık caddede yürümeniz ise bu durumdan çıkmak için çaba gösterdiğinizi temsil etmektedir.

At kafalı, uzun boylu adam yaşamınızda bazı şeyleri kabul etmediğinizi, reddettiğinizi veya onlarla yüzleşmek, karşı karşıya gelmek istemediğinizi ifade ederken öte yandan da bunların hayatınızın gerçekleri olduğunu, onlardan kaçmak imkanı olmadığını anlatmaktadır. O adamdan korkmanız ve kaçmaya başlamanız ise yaşamınızda manevi boşluğu doldurup, Allah yolunda yürümenin zamanı geldiğini işaret etmekte ve bu güne kadar buna mani olan nedenlerin ortadan kalkacağını belirtmektedir.

“Rüyada karanlıkta yürümek” için 2 yanıt

Merhaba, ben ruyamda karanlık bir yerden geçiyorum, deprem olacağını hissediyorum ama olmaz derken oluyor. Sonra bana bir şey olmuyor. Bir ses bana “sana birşey olmadi dimi” diyor, bende annem ve ablami ariyorum daha sonra. Çok tesekkurler şimdiden. 22, bekar, umutlu

Zeynep selam, gördüğün rüya şu anda bazı belirsizlik yada endişeli bir durumda olduğunuzu ancak bunun değişeceğine inandığını göstermekte ve sabır gösterirsen bunların dilediğin yönde gelişeceğine alamet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir