Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Karasinek Sürüsü Görmek

Rüyada karasinek sürüsü görmek ne demektir?

Rüyamda açık bir alanda yerden yüksek taşın üzerinde, çok güzel bir havada ve yanımda tanımadığım bir kızla oturuyorum, temiz ve şık giyimliyim, beyaz pantolon var üzerimde ki ben hiç sevmem beyaz pantolonu. Şu anda 38 bedenim ama rüyamda daha zayıftım. Yanımdaki kıza “gökyüzüne bak kuşlar göç ediyor” diyorum. Sonra onların binlerce karasinek olduğunu görüyorum. Bize saldırıya geçiyorlar, ağzıma ve burnuma girmeye çalışıyorlar. Ama ben üzerimdeki hırkayı siper ediyorum ve hiç birisi ağzıma ya da burnuma girmiyor.

En yakın yere gidiyorum burası bir cafe ya da pastane tarzı bir yer. kıyafetlerimin içine girenleri üzerimden temizlemeye çalışıyorum. Orada bulunan 2 erkek 1 bayana görmediniz mi kara sinekler saldırıya geçti diyorum . üzerimi o yüzden silkeliyorum diyorum ama onlar bana hayır biz içerideydik görmedik diyorlar ve hiç oralı bile olmuyorlar. Size bu kadar yazdım ama gördüğüm rüya çok çok kısa idi, teşekkür ederim iyi günler. bekar- bayan – ticaret. 09. 12. 2009 / 01:40 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada karasinek sürüsü görmek neye yorulur?

Merhaba, Karasinek rüya tabiri karasinek rüya tabirleri sayfasında yer almaktadır. Rüyada karasinek görmek köyü niyetli bir insanla tanışacağınıza işaret eder. Rüyanızdaki kara sinekler ise iyi niyetli olmayan insanları işaret etmekte ve dikkatli olmanızı uyarmaktadır.

“Rüyada Karasinek Sürüsü Görmek” için bir yanıt

Iyi gunler benim icin tanidigim istihare namazina yatti ve ruyada bir evin yarim kalan insaati bitmemis yerinde sinek toplulugunun oldugunu goruyor ve ardindan disarinin yesillik ve sarilarla kapli oldugunu goruyor. Yesil ve sariyi cozduk ama sinek toplulugu nedir? yanitlarsaniz sevinirim acil cunku karar alinacak ona gore, simdiden tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir