Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Karavana Görmek

Rüyada karavana neye delalet eder?

Rüyada karavana görmekRüyamda babamın yeniden askere çağrıldığını görüyorum. Babam diğer askerlere göre yaşlı olduğu için onu talimlere çıkarmayıp mutfakta görevlendirmişler ve babam askerlere karavana dağıtıyor. Babam normalde muhasebecidir ve yemek yapmak veya yemek dağıtmak ile zerre kadar alakası yoktur, yumurta dahi pişiremez, her şeyi annemden bekler. Bu rüyanın anlamı nedir? 21 yaşında öğrenciyim.

Rüyada karavana görmek yorumu

Sema merhaba, aslında askerliğini daha önceden yapıp bitirmiş olmasına karşın babanın askere çağrıldığını, onun yeniden asker olduğunu görmen aile olarak hedeflerinize giden yolda babanın bir ara verdiğini, belkide bir durum değerlendirmesi gerektiğini ve daha fazla gecikmemek için yeniden var gücünüzle çalışmaya kaldığınız yerden başlamanız gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada karavana görmek rüyayı gören kişinin sosyal yaşamında bir şeyin eksikliğini hissettiğini işaret ederken asker yemeği, asker karavanası belki de birinin rüya sahibiyle iletişim kurmak istediği ne alamet edebilir. Rüyada karavana yemek kişinin yapmak veya sahip olmak istediği bir şeyin en iyisini istemesinin mahsurlarına dikkat çeker ve mükemmele ulaşmak için uğraşırken eldeki iyiyi kaçırmamak gerektiğini hatırlatır. Karavana dağıtmak size hayatınızın bazı alanlarında kısıtlama getirmeniz gerektiğini belirtir.

Karavana nedir?

Genellikle orduda askere, yatılı okulda öğrencilere ve cezaevlerinde mahkumlara toplu olarak verilen yemek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir