Rüyada Karaya Yaklaşan Gemi Görmek

Rüyada karaya yaklaşan gemi görmek ne demektir?

Dün gece uyanmama yakın bir zaman kala sanırım ilk önce ders işlenen bir sınıfta herhangi bir ders işlenmediği sırada gündelik hayatımdan çok yakın bir arkadaşım ben sırada uzanmış yatıyorken karnımın üstünde defalarca oturup zıplıyordu, çok acı çekiyordum ama kurtulmaya da çalışmıyordum. Hemen sonrasında ise deniz kenarında buldum kendimi, etrafımda farklı insanlardan oluşan tanımadığım insanlarda bulunuyordu. Önce hafif uzaktan küçük sayılabilecek gayet bakımlı bir gemi yaklaştı ve geminin kıyıya yaklaşıp park haline gelmesini hala çok net hatırlıyorum kıyıya kadar geldi çünkü.

Hemen akabinde kıyıya bir köpek balığı vuruyor ve kocaman bir balıktı, insanlar korkuyorlar ama bende tedirgin olmama rağmen kendimi engelleyemedim ve köpek balığının yanına koşup yanına yatıyorum kuma ve köpek balığının ağladığını görüyorum, köpek balığı ile yakın bir göz teması kuruyorum, hatta bir taraftan korkuyorum bir taraftan da yanında kalma isteği oluyor içimde. Üstadım bu rüya benim gerçekten aklıma çok takılıyor beni aydınlatırsanız çok sevinirim, ilginize çok teşekkür ederim. 28, Erkek, Bekar, Çalışıyor, aslında çok karışık sık sık mutluluk ve sıkıntı harmanlanmış durumda.

Rüyada karaya yaklaşan gemi görmek yorumu

Değerli arkadaşım, rüyanızı yorumlamayı çok isterdim ama rüyanız yorumlanamaz rüyalar grubunda çünkü rüyanın unsurları birbir ile tamamen alakasız. Bu gerçek hayatınızda büyük bir kafa karışıklığı içinde olduğunuzu gösterir ve bu karışıklığa bir son vermek için bir şeyler yapmanız gerektiğini işaret eder.

Dikkatle incelendiğinde ana unsurlar olarak rüyada okula gitmek, bir arkadaşın karnının üzerinde zıplaması, kıyıya yanaşan gemi görmek, rüyada köpek balığı görmek ve bir köpek balığının ağladığını görmek olup bunlar arasında tutarlı bir anlam birliği bulunmamaktadır. Dilerseniz okul, deniz, balık, gemi sayfalarını inceleyebilirsiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir