Rüyada Karda Kaybolmak

Rüyada karda kaybolduğunu görmek neye işarettir?

Rüyamda karların çok olduğu bir açıklık alandayız, insanlar bu açıklık (karla kaplı olduğu için ova mıdır değil midir kestiremiyorum) sonunda bulunan surların olduğu yerden gele gide iz yapmışlar. Kar çok kalın (bazı yerler belimin üstünde ama ben hiç batmıyorum izleri takip ettiğim için) ya sabahtan yeri zamanı ya da akşam üstü ama güneş yok ve karda yağmıyor hava kapalı açık gibi.

Sonra bir kişi ( kadın sanırım ama tam anımsayamıyorum erkekte olabilir) “kızım kayboldu” diye önümüzde feryat figan ediyor. Biz iki kişiyiz yanımdakini de anımsayamıyorum, “yazık” diye geçiriyorum içimden feryat eden insanı görünce, surların kenarından yürümeye devam ediyoruz, o feryat eden kadından başkası da görünmüyor ve gözden kayboluyor.

Biz yürümeye devam ediyoruz kar tüneli patikasında, tam surların bitme yerine yaklaşınca o kişi tekrar görünüyor ve “buralarda bir yerde olmalı” diyerek surların tam kenarındaki karları küremeye başlıyor ve bende ona yardım etmeye başlıyorum. Daha ilk kürüdüğüm noktada surlarda küçük, ancak bir çocuğun girebileceği kadar bir delikten kız mı erkek mi olduğunu bilemediğim bir vücudun başı ve gövdesi pattan önüme düşüyor. Sonra içim çok yanıyor ve “yavrum diyerek ağlamaya başlıyorum. (donarak öldüğünü düşünüyorum) ve o kuytudan onu çıkarmak için elimi onun eline attığımda vücudunun sıcak olduğunu fark ediyorum. Bu sırada uyandım. Rüyada karda kaybolmak neye yorulur? lütfen cevaplayınız.

Rüyada karda kaybolduğunu görmek yorumu

Rüyanızdaki unsurlar hep iyi şeyleri işaret etmektedir, bereket, bolluk, aydınlık. Yalnız bunlara ulaşmak için kat etmeniz bazı mesafeler olduğunu göstermektedir. Rüyada kar görmek sayfası ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir