Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Karda Namaz Kılmak

Rüyada karda namaz kıldığını görmek nedir?

Rüyamda bir bayırdan çok zorlanarak çıkıyorum, tepeye kar yapmış, ben karın üzerinde namaz kılıyorum, sol tarafıma baktığımda sadece yüzünü gördüğüm ak sakallı bir dede bana bakarak gülüyordu. Böyle bir rüya işte. Yorumlar mısınız? Rüya temaları : bayır çıkmak, tepede kar, kar yağması, karlı tepe, namaz kılmak, ak sakallı dede. 25 Şubat 2010, 23:54.

Rüyada karda namaz kılmak yorumu

Rüyada mevsiminde yağan kar görmek iyiye yorumlanır, hayırlıdır. Bu rüyalar hayatın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verir. Bembeyaz kar, huzur ve mutluluk olarak da alınır.

Rüyada namaz kılmak, namaz kıldığını görmek pek hayırlıdır. Rüyada kıbleye doğru namaz kıldığını görmek dünya yaşamı ve ahiret hayatı için iyi şeyler yaptığınıza ve buna devam etmenize işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Karda Namaz Kılmak” için 3 yanıt

Rüyada cami avlusunda namaz kılmak
Merhaba,
Rüyamda bir cami avlusunda kısa bir süre namaz kılıyorum. Camiyi göremiyorum ama avluda iki tane ağaç görüyorum.
Bu ağaçlar dallı budaklı oldukça yaşlı bir ağaç, ancak türünü bilmiyorum. Daha sonra cami avlusuna kim olduğunu görmediğim biriyle bakıyorum yol kenarından. Ancak baktığım an geçmiş zaman ve ağaçları fidan haliyle görüyorum . Hayırlara vesile olması dileğiyle, bu rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum. Teşekkür Ederim

Ozan merhaba,
Rüyada cami görmek, Selamete çıkacağınıza işaret eder.
Camide namaz kılmak, orada namaz kıldığını, Hayırlı bir işlemek sevap kazanmaya işarettir.

Merhaba
Rüyamda eve davetsiz misafir gelicekmiş. Bende babamla haber vermediği için tartışıyorum sinirlenip odaya geçiyorum. Sonra ablam kar yağdığını söylüyor. Camdan bakıyorum her yer bembeyaz sonra ablam kar topu yapalım diyor ben namaz kılıcam diyorum sonra abdest almamı engelliyo biri. Sonra ben namazı kılıyorum ama. Yorumlayabilir mısnız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir