Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Karda Oturmak

Rüyada karda oturmak neye işarettir?

Rüyada karda oturmakMerhaba, ben rüyamda sevgilimle birlikte bembeyaz karların üzerinde oturduğumuzu gördüm. Hiç bir şey yapmıyor sessizce manzarayı seyrediyor, bir şeyler düşünüyorduk. Manzara çok güzeldi.

Rüyada karda oturmak yorumu

Rüyada kar görmek, mevsiminde ise beyazı – ferahı – mutluluğu simgeler. Mevsimi dışında ise tersi anlam taşır. Mesajınızda kış mevsiminde mi karlar üzerinde oturuyordunuz? yaz mevsiminde mi net değil.

Rüyanızda kış mevsiminde sevgilinizle karlar üzerinde oturduğunuzu farz ederek yorumu şöyle yapılabilir: Rüyada mevsiminde yağan kar görmek iyiye yorumlanır, hayırlıdır. Bu rüyalar hayatın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verir. Bembeyaz kar, huzur ve mutluluk olarak da alınır. mevsiminde kar yağdığını görmek; bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işarettir. Rüyada karda oturmak önünüzde sakin ve huzur dolu günlerin olduğunu haber vermektedir.

“Rüyada Karda Oturmak” için bir yanıt

Ruyamda 10 yasindaki oglum okul bahçesinde önünde tel örgü arkasinda daglik gibi bir yere oturmus arkasinda çocuklar top oynuyor yukardan bakildiginda oglum gozukmuyo ama tam o sirada ben okul bahçesi disindan oglumu görüp seslenecekken oglumun uzeri incecik üşür gibi pısmış karlarin uzerine soluna devrilip bayiliyo seslendigimi duymadan bayaa bir kar yagmis ama ben okul bahçesine donalip panikle oglumu ararken ogretmen ve arkadaslariyla beraber bulamiyorum oglumu sonra bi bakiyorum ki bi tane kadin kendi bebegi ile benim oglumu bi halinin içerisine sarmis karanlik komurluk gibi hafif yağmur suyu birikmis bi yere hali içerisinde sarili ölüme terk etmiş kadina kiziyorum kendi bebeginin baddaniyesini çekip arkasina bile bakmadan çekip gidiyor bunun ahlaki nedir acaba? Ben bu ruyayi binevi mevsiminde gördüm 11.10.2017 de annesiyim ve uzun zamandirda esimden ayri olduğumuz için çocuğu gormuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir