Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Kardan Adam Görmek

Rüyada kardan adam neye delalet eder?

Ben, kardeşim, eniştem rüyada yağmur altında hızlı hızlı yürüyoruz, sonra eniştem “dağa kar yağıyor” dedi, 3 adım attıktan sonra yağmur yerine kar yağışı başlıyor, kardeşim “bu kar değil” diyor, eline alıyor dolu gibi ama bembeyaz kar, sonra  üçümüz karın altında yürümeye devam ediyoruz, bu sırada yerde epey kar birikiyor, kocaman bir kardan adam yapıyoruz, bu ne anlama geliyor?

Rüyada kardan adam yapmak yorumu

Firuze selam, ülkemizde kar yağışı başladığı bu günlerde bu rüyayı görmeniz hakkınızda hayırlı gelişmelere işaret etmektedir, lütfen rüyada kar yağışı rüya yorumu sayfasını inceleyin.

Rüyada kız kardeşini görmek gerçek yaşamda şansınızın açıldığı, daha mutlu olacağınız bir yaşam dönemi içinde olduğunuzu göstermektedir. Yanınızda enişteni de görmen iyiye işarettir ve bu konuda bilgiyi enişte rüya tabiri sayfasında okuyabilirsin. Rüyada karda yürüdüğünü görmek aile mutluluğunuzun artmasına sebep olacak güzel bir gelişmeye adım atacağınızı simgeler. Rüyada kardan adam görmek ve kardan adam yapmak rüya sahibi kişinin çalışma veya okul hayatında hedeflerine giden yolda bir değişiklik yapacağını ve yeni bir yöntem deneyerek daha kolay bir şekilde aydınlık günlere ulaşacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir