Kategoriler
Çiçekler

Rüyada Kardelen Görmek

Rüyada kardelen çiçeği neye çıkar?

Rüyada kardelen görmek
Rüyada kardelen görmek

Merhabalar, ben rüyamda elimde bir kırmızı kırmızı gül ile bir kardelen çiçeği tuttuğumu ve ağlamaktan sesimin kısıldığını gördüm, kendimi bir yandan endişe bir yandan da mutlu hissediyorum bana yardımcı olmanızı canı gönülden isterim Teşekkürler. AYSE, 18, Kadın, Bekar, Öğrenci, endişeli fakat mutlu.

Rüyada kardelen görmek yorumu

Ayşe merhaba, rüyada kırmızı gül görmeniz , aşk, tutku, arzu, kadınlık, birlik, bir araya gelme isteği ve romantizm simgeler. Rüyada kardelen görmek yeniden doğuşu, umut ve yeni fırsatları ifade eder.

Rüyada ağlamamanız, büyük olasılıkla gerçek hayatta karşılaştığınız olumsuz durumların, duygularınız üzerindeki negatif etkisini gösterir. Rüyada ağladığını görmek yaşamınızdaki sizi üzen olaylardan daha ziyade bunların neden olduğu olumsuz duyguların bir serbest bırakılmaya, dışa vurulmaya, onlardan uzaklaşıp duygusal dengeyi yeniden kazanmak için bir şeyler yapmanız gerektiğine yorumlanır ve bunun önce güvenli bir şekilde korkular ve hayal kırıklıklarını unutmak gerektiğine tabir edilir. Sonuç olarak rüyada ağlamak, üzüntü, korkuları ve hayal kırıklıklarını üzerinden atmak için kullanılan bir yöntemdir. Aynen uyanık yaşamda olduğu gibi rüyada da ağlamak iyidir.

“Rüyada Kardelen Görmek” için bir yanıt

Üzerinde çok sayıda ama çok sayıda boydan boya kardelen ile kaplı bir yolda yürüdüm, kardelenler açmıştı ve çok gürdü, bembeyaz aralarında çok güzel tek tük farklı çiçekler vardı ve çok farklı güzel çiçeği kopartmadım da başkası kopartıp elime verdi. Acaba anlamı nedir çok etkilendim. teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir