Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kardeşinin Kafasının Kesildiğini Görmek

Rüyada kardeşinin kafasının kesildiğini görmek neye işarettir?

Rüyamda kardeşimin kafası kesildi. Ben yurt dışında çalışan kardeşimi rüyamda gördüm, (Allah korusun) Rüyada kardeşimin kafasının kesilmiş olduğunu ve gövde ile kafasının ayrı durduğunu gördüm, o esnada bende ne olduğunu anlamaya çalışıp kimin yaptığını anlamaya ve ülkeler arasında diplomatik şikayette bulunup konunun kapanması değilde duyulması isteğindeydim.

Lütfen bu konuda bana acil yanıt yazmanızı önemle rica ediyorum. Rüyada bir kafa kesilmesi görmek neye işaret eder? 02 Aralık 2009, 13:32

Rüyada kardeşinin kafasının kesildiğini görmek neye yorulur?

Rüyanız kardeşinizin maddi manevi bütün sıkıntılarından kurtulacağını işaret etmektedir. Bağımsız olmak, duygusal bağlantıları kesmek (sona erdirmek), zararlarının sebebini araştırmak (zarara son vermek), geçmişte varsa size acı veren aşk ilişkinizi sonlandırmak isteğinizi ifade eder. Öte yandan rüyada kafa görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Kardeşinin Kafasının Kesildiğini Görmek” için 6 yanıt

rüyamda erkek kardeşimin kafasını kesilmiş gördüm ve rüyamda sürekli ağlıyordum kardeşimin resimlerine videolarına bakıyordum ama çok tuhaf ki uyandığım zaman ölen ablamın kafası kesilmiş diye hatırladım ve rüyamda ölen ablamda vardı kafası kesilmişti ve kafasına sarılıp ağlıyordum bunu yorumlar mısınız teşekkür ediyorum

rüyamda kız yegenimin kafası gövdesinde yoktu.onu at arabasına bindirdim kafası ortalıkta yoktu açıklarsanız sevinirim.

selam ben önce boğazlarken kendi evladımı gördüm ama bıcak kesmedi ve biraz kan çıktı ama ben kardeşimi kesmeyin diye ağladım lütfen cevap verin saygılarımla

Ruyada düşmanınızın kafası kesildiyse sonu yaklaştığı yaptıgı kötülüklerden dolayı basına birşey gelmesi ve ondan kurtulacak olmandır ki gördünüz sevdiğin ve aileniz ise eger hayra alamettir dualarının kabul olması ve işlerinin basarı ile sonuçlanmasıdır.

Rüyamda beni kesmek isteyenlerin elinden kaçarak kurtuldum kız kardeşime beni kesmek istediklerini söyledim oda onları kendine çekerek onlardarın önümden koşmaya başladı kardeşimi yakaladılar kardeşimin önce çığlık sesini duydum sonra ses kesildi. Diğer kızkardeşime dedimki Serab’ı kovaladılar sonra yakaladılar Serab’ın çığlık sesini dumdum ama şimdi ses yok Serab’ı kesmiş olabilirler dedim. Birlikte polise gidip durumu anlattık hep birlikte yukarı çıktığımızda Serab’ın yani kız kardeşimin kesildiğini derisin yüzüldüğünü ve ona elbie hazırladıklarını gördüm. Ne anlama geldiğini açıklarmısınız ?

Günaydın. Rüyamda erkek kardeşim kendisini kurban olarak kestiriyor. Boğazı kesilmiş olarak gördüm. Annem ağlıyordu. Kesen kişiyi tanımıyorum ama kızdım neden yaptın abi diye. Yapmayınca hayvanları salıyordu tavukları öldürecekti dedi. İnşallah hayırdır. Gerçekte de kardeşim felç geçirdi. Şuan baya iyileşti ama kolunu kullanamıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir