Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kardeşin Bebekliğini Görmek

Rüyada kardeşin bebekliği neye işarettir?

Merhaba, ben rüyamda çok korkunç bir şey gördüm. Küçük kardeşimin bebeklik haliydi. Annem babam ve kardeşlerim arabaya biniyorlar. Araba bizim arabamız imiş. Ve babam arabayı çalıştırıp tam hareket ettiği sırada dönerken araba kayıyor ve dereye uçuyor. Yalnız dere 1 buçuk metre derinliğinde kadar. İçinden pis su, çamurlu su akıyor tıpkı Kızılırmak gibi. Ve araba bu suyun içinde kayboluyor. Komşumuza yüzme bilmediğimi, dereye girip arabayı çıkarmasını söylüyorum oda dediğimi yapmaya çalışıyor ama gücü yetmiyor arabayı çıkarmaya.

O anda hissettiğim acıyı uyandığımda da hissettim. Dereye giriyorum ve arabanın sol tarafından tutup kaldırıyorum. Komşumuzda tutup bana yardım ediyor. Arabanın camını açıyorum ve küçük kardeşimin bebeklik hali. Gözleri kapalı yaşıyor ama uyuyor gibi suyun içinde kalmış şişmiş bembeyaz olmuş. Annem babam ve diğer kardeşimde aynı şekildeydi. Küçük kardeşimi kucağıma alıp çıkartıyorum ağlayarak. Çok ağladım zaten rüyamda da feryat ettim.

Rüyada kardeşin bebekliğini görmek nasıl yorumlanır?

Haklısınız, rüyanız pek hoş değil ancak düşündüğünüz kadar da kötü değil. Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda sizi dehşete düşüren, iç dünyanızı alt üst eden bir şey duyduğunuzu, öğrendiğiniz ya da ona tanık olduğunuzu simgelemektedir. Televizyonda gördüğünüz bir aile faciası haberi dahi insanda bu tür etki bırakabilmekte. Bana sorarsanız bu rüyayı unutup, yaşama umut ve pozitif bakmayı deneyip, yaşamınızı iyileştirmek için çaba sarf etmelisiniz.

Rüyada kardeşinin bebekliğini görmek, gerçek hayatınızda kardeşiniz hakkında endişeler taşıdığınızı simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada bebek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kardeşin Bebekliğini Görmek” için bir yanıt

Kız kardeşimi ruyamda babamla kavga ederken gördüm, o ağlayarak tuvalete giriyordu bende ona “ne oldu” dedim, babam da “ben dövmedim” dedi, sonra onu ayaklarından tutup bas aşağı sarkitti, onunda burnundan kan geldi ve küçük bir kiz çocuğu oldu babam da onu yere birakti. 23, yeni evlenicem, issiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir