Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kardeşini Aramak

Rüyada kardeşini aramak neye işaret eder?

Rüyamda uzun zamandır göremediğim kardeşimi aramaya başlıyorum. Yani ben 29 yaşına gelene kadar göremediğim kız kardeşimi arıyorum. Sonunda buluyorum ama kardeşimi değil onun nerede olduğunu buluyorum. Kardeşim yengemlerde kalıyormuş. Gidiyorum onu bulmak için ama yengem bana göstermiyor kardeşimi nedenini de söylemiyor. Çok ağlıyorum ama onu aramaya devam ediyorum ama yengem izin vermiyor. 2 3 tane çocuk gösteriyorlar bana ama hepsi erkek onlardan birisi değil biliyorum. Daha sonra uyandım kardeşimi bulamadan.

Uyandığımda hala ağlıyordum. Gerçek hayatta hiç o kadar ağladığımı görmedim. lola, 18, Kadın, Bekar, Öğrenci, rüyanın şokunda.

Rüyada kardeşini aradığını görmek

Gördüğünüz rüya geçmişte yapmış olduğunuz bir hatadan dolayı kaybetmiş olduğunuz imkanlara yeniden kavuşmak isteğini gösterirken biraz zor da olsa bunu başaracağınızı temsil etmektedir. Çünkü rüyada birini aradığını görmek rüya sahibi kişinin geçmiş zamanlarda yapmış olduğu bir hatalı şey yüzünden kaybettiği bazı şeylere yeniden kavuşacağına delalet eder.

“Rüyada Kardeşini Aramak” için 2 yanıt

Rüyada kardeşini aradığını görmek
Merhabalar, ben 18 yaşındayım. Dün gece bir rüya gördüm, sabaha karşıda olabilir çünkü uyandım ve saat sabah 9.17 idi. Rüyamda bir anda caminin içinde kardeşimi arıyordum. Bu Kuran kursuna gidiyormuş sanırım. Üst kata çıkıyorum ve bana orada olmadığını söylüyorlar. Etrafa bakıyorum yok. Tam caminin bahçe kapısından dışarı çıkıyorum kardeşim bisikletiyle geliyor. “Yukarı taraftaki tepeye gittim, kötü hayal gördüm diyor.” (8 yaşında cinsiyeti de kız). Ne yaptın diye ona sarılıyorum büyük bi rahatlamışlıkla çünkü buldum yani onu. O sıra arkadan bir araba arkasından koşan 1 kocaman 1 yavru kangal köpeği. Camiye sokuyorum kardeşimi korkar diye. Kapıyı yani bahçe kapısını kapatıp ayağımla destekliyorum. O sıra yavru olan önümüzden geçip gidiyor. Ardından gelen kocaman kangal köpeği kapıyı zorluyor. Kardeşimi caminin yukarı katına kursun yapıldığı bölüme gönderiyorum. Köpek o sıra bana saldırıyor. Sonra birden evimde beliriyorum. Cami evimin hemen yanında bu arada. Köpekte hala peşimde. Oraya gidiyorum buluyor saldırıyor buraya gidiyorum saldırıyor. Derken odama giriyorum ikinci defa bu sefer dışarıda olan anahtarı alıp hemen kilitliyorum kapıyı. Tamda o kapıyı zorlarken aklıma kardeşim geliyor ve ben uyanıyorum.

Gözde merhaba, gördüğün rüya hayırlara işaret etmektedir, çünkü rüyada cami içinde olmak rüyayı gören kişinin gerçek hayatta korunduğuna ve emniyette olacağına delalet eder. Kardeşinin önce kaybolduğunu düşünüp sonra bulman onunda emniyette olacağına işarettir. Öte yandan kangal köpeği sadakat, gerçek dostluk ve yardımlaşma sembolüdür. Kangalın size saldırması aslında şu anda bazı ekonomik zorluklar yaşadığınızı ve dostlarınızdan beklediğiniz desteği göremediğini belirtmekte, rüyanın sonu ise bunların yakında biteceğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir