Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada kardeşini vurduğunu görmek

Rüyada kardeşini vurmak neye çıkar?

Rüyada kardeşini vurduğunu görmekRüyamda erkek kardeşimi silah ile vurduğumu gördüm. Onu neden vurduğumu tam olarak bilmiyorum sadece kendimi tehlike içinde hissettiğimi biliyorum, o an elimde silah olunca ona defalarca ateş ettim. Kardeşimin yanında tanımadığım bir kız vardı, sanırım sevgilisiymiş, onuda vurdum. Sonrasında telaşlı bir şekilde uyandım. Bu ne demek şimdi. 22, Kadın, Evli, Öğrenci

Rüyada kardeşini vurduğunu görmek yorumu

Dilan selam, rüyada silah görmek, silahla ateş etmek her zaman için rakip, zorluk, mücadele sembolüdür. Rüyada silah görmek güç, kuvvet, düşmanları yenmek, rakipleriyle başa çıkmak, zorlukların üstesinden gelmek anlamına gelir. Rüyada birine ateş ettiğini görmek güç elde etmek, kuvvet kazanmak, düşmanları yenmek, rakipleriyle başa çıkmak, zorlukların üstesinden gelmek için tutku, arzu veya öfkenize hakim olmak gerektiğini ifade eder. Rüyada kardeşini vurduğunu görmek gerçek hayatında kardeşin aranda bazı sorunlar, büyük ihtimalle abla kardeş rekabeti olduğunu simgelemekte ve kardeşine karşı ifade edilmemiş ya da bastırılmış öfke ve saldırganlık duyguları taşıdığını  ifade etmektedir.

“Rüyada kardeşini vurduğunu görmek” için bir yanıt

Ben rüyamda kız kardeşimi silahla vurmaya çalışıyordum ama dengem yerinde değildi sanki bir ilaç uygulamışlar bana ben de dengesiz haraketler yapıyordum.Defalarca kardeşime doğru silahı sıktım ama denk geldi mi bilmiyorum.Nedeni neydir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir