Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kardeşinin Poposunu Isırmak

Rüyada kardeşinin poposunu ısırdığını görmek ne demek?

Rüyamda kız kardeşimle yarı şaka tartışıyoruz birden kıçını açtı bende ısırdım ama şaka yapıyorum canını yakmadım “küçükken de böyle oynardık” dedim ve yanından uzaklaştım ayıp diye. Fakat oda bende başka biriyiz kendi yüzümüz ve vücudumuz değil. Gerçek hayatta görüşmüyoruz kardeşimle, teşekkürler. 40, Kadın, Boşanmış, Çalışmıyor.

Rüyada kardeşinin poposunu ısırmak tabiri

Ayşe selam. Rüyada kız kardeşi görmek, kız kardeşini görmek gerçek yaşamınızda şansınızın açık olacağı, mutlu olacağınız bir yaşam evresinde olduğunuzu ifade eder. Onunla şakalaşmanız bazı önemsiz konular hakkında gereksiz zaman kaybettiğinizi ve daha önemli sorunlara dikkatinizi veremediğinizi gösterirken onunla tartışmanız ise önemsiz şeylerle boşa vakit harcamanız yüzünden zamanında çözemediğinizi önemli sorunların gün yüzüne çıkmaya başladığını ve bunun sizi rahatsız ettiğini temsil etmektedir.

Rüyada kardeşinin poposunu görmeniz reel hayatta kardeşinizden yaşadığınız anlayış eksikliğini göstermektedir. Onun poposunu açması kardeşinizin size yaşattığı can sıkıcı bir olayı işaret etmektedir. Rüyada kardeşinin poposunu ısırmanız ise iki anlam taşıyabilir ki bunu ancak siz bilebilirsiniz;
Birincisi; sizin bu olayı tatlıya bağlayarak unutmak, üzerini örtmek istediğini temsil edebilir.
İkincisi; bilinç altınızda onu cezalandırmak, ceza vermek düşüncesini yansıtabilir.

Rüyada ilgi çekici bir diğer husus ise rüyada başka birileri olmanız olup bunun manası; gerçek hayatta bir yüzleşme, durum değerlemesi ya da bir iç muhasebe yapmak, hataları ve doğruları, günahları ve sevapları gözden geçirmeniz gerektiğini anlatmaktadır.

Lütfen ileride gelişmeleri ve düşüncelerinizi buraya ekler misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir