Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kardeşinin Yüzünü Kesmek

Rüyada kardeşinin yüzünü kesmek neye çıkar?

Rüyamda bir sabah vakti ailemle kahvaltı ediyordum ve neredeyse kahvaltı bitmek üzereydi. Bu sırada da elimde büyük bir bıçak vardı ve ben doymadım. Karşımda kardeşim vardı ve kardeşimin yüzünden bir parça almak istedim nedense. Sonra bıçakla kardeşimin yüzünün yarısını kestim ama su şekilde; bıçak yanak kısmından girip buruna kadar ilerledi ve kardeşimin yüzünün yarısı cıktı hatta gözleri falan dışarıda gözüküyordu.

Gerçekten korkutucu bir rüyaydı ve kestiğim parçayı yerine koydum, fazla kestiğimi fark ederek ve aniden uyandım, bu arada bir erkek kardeşim var ve ben öğrenciyim, 20 yasındayım, bir ilişkim var, lütfen bana bu rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden çok teşekkürler .

Rüyada kardeşinin yüzünü kesmek tabiri

Rafet merhaba, rüyada aile ile kahvaltı yaptığını görmek  rüyayı gören kişinin aile ilişkilerinde ve sosyal yaşamında mutluluk getirecek gelişmeleri işaret eder. Ancak kahvaltı sofrasında doymamış olman karşında kişiyi tanıma, güç kazanma, cinsiyet, servet ya da şöhret gibi konularda bir şeyleri, bir sorumluluğu yerine getirmediğini ve bunun huzursuzluğunu yaşadığını temsil etmektedir.

Rüyada bıçak görmek genel olarak iyiye yorumlanmaz, öfke, saldırganlık ve / veya ayırma, ayrılma anlamına gelir. Hayatınızda kesip kurtulmak istediğiniz bir şey olduğunu gösterir. Yemek amacıyla kardeşinin yüzünü kesmek ise kendi kusurlarını ya da hatalarını görmezden gelip, suçu daima başkalarında aramak huyun olduğunu net bir şekilde anlatmakta ve buna son vermenin yolunu bulmak gerektiğini belirtmektedir.

“Rüyada Kardeşinin Yüzünü Kesmek” için bir yanıt

ruyamda erkek kardesime sinirlenip tirnagimla yuzune uc cizik atiyom debirisi sag tarfta dier ikisi sol tarfta kardesim aykta bana tepki vermio sadece bana bakio bnde hastalik gibi bisey kam gormek hosuma gido kardesimin yuzunden akan kani izliyorum tam izlerken uyaniylrum ne anlama gelio.lutfen yardimci olun bbi iliskim var okumuyuyorum 17 yasindayim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir