Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Kardeşlerin Sünnet Düğününü Görmek

Rüyada kardeşlerin sünnet düğünü neye işarettir?

Tanımadığım iki kardeşin sünnet düğünü için evlerindeyiz. Aileleri odadan çıkınca çocuklar oynarken pencerenin dışına çıkıp elleriyle tutunarak aşağıya sarkıyorlar, kardeşlerden küçük olanı pencereden düşüp ölüyor. Düğün evi cenaze evine dönüşüyor, herkes ağlamaya başlıyor.

Şimdiden teşekkür ediyorum. Abdullah.

Rüyada kardeşlerin sünnet düğünü neye yorulur

Rüyada bir başkasına ait sünnet düğünü görmek veya sünnet düğününe katılmak, katılmış olduğunu görmek yaşamınızda yakın çevrenizle birlikte güzel bir döneme girdiğinizi, güzel gelişmeler olacağını simgeler. Bakınız sünnet düğünü  rüya tabiri.

Ancak bu düğünde çocuklardan birinin ölmesi, yaşamınızda gireceğiniz bu yeni dönemde sizin veya gruptakilerden yapacağı bir hata yüzünden bütün güzelliklerin heba olabileceğini, çok dikkatli olunması gerektiğini işaret etmektedir.

“Rüyada Kardeşlerin Sünnet Düğününü Görmek” için bir yanıt

Rüyamda üç erkek kardeşim küçüktü ve sünnet dügünleri vardı. Ben güzel giyinmiş şekilde oynadım. Çevremde kuzenlerimin küçüklükleri ve annem babam vardı. Daha sonra birden sag elimde bir igne ipe takılmış ve ucu dügümlenmiş olarak gördüm. Sonra birden sol elimde de 5-6 tane aynı şekilde ipe takılmış ucu dügümleiş igne gördüm. Kuzen ve kardeşlerim hızla çıkarken o alandan biden bir kuzenim bana çaptı ve o sol elimdeki igneler birden gögsümün icine giriyordu tuttum bir an hemen makasla kesme niyetindeydimki igneleri tutmadım ve gögsüme iki gögsümün arasına girdi. Sadece annem yanımdaydı. Sag elimde ki igneyi tutuyorum o da elime gorme üzeri. Sol rlimdeki igneler zaten gögsüme girmiş hissesdiyorum derim yumuşamış içimde gezmesin diye tutyorum ignenin bir sol tarafıma kalbime batmasım diye cebelleşiyorum. O an acı hissediyorum korkuyorum. Anneme cabuk beni hastaneye götür iyi degilim diyorum oacıyla uyandım birden rüyaymış. Ama sabah namazına kalkmama vesile oldu bu rüya yoksa iki saatlik uyluyla nadl kalkardım diye düsünüyordum. Normalde ekek kardeşlerim ve kuzenlerim büyük ama ben küçüklüklerini gördüm. Bayan 31 bekar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir