Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kare Görmek

Rüyada kare şeklinde ev neye delalet eder?

Küçük bir tekneyle sakin denizde ilerliyorduk sonra deniz ortasındaki kare şeklinde bir eve girdik, ev boştu, hiç bir şey yoktu, kareydi, herkes uyumuştu ben uyandım dışarı baktığımda dalgalar büyük bir tane büyük gemi gördüm, bir tane küçük gemi gördüm, o küçük gemiyi bir dalga fırlatıyordu uzağa ve ben çok korkmuştum kimse beni dinlemiyordu . 16, Erkek, Bekar, Öğrenci

Rüyada kare görmek yorumu

Mete selam, rüyanızdaki sakin deniz gerçekleşmesi mümkün olan hayallerinizi ya da özel yaşamınızda tatmin olduğunuzu, huzurlu bir yaşama kavuştuğunuzu simgelerken denizin ortasındaki ev ise aslında  şu anda gerçek hayatta çalkantılı, sorunlu günler geçirmekte olduğunu ve kendini güvende hissedeceğin bir yer aradığını ancak bu dönemin sonunda güzel günlerin geleceğini temsil etmektedir. Evin kare şeklinde olması maddi açıdan da iyi gelişmeleri ifade etmektedir.

Rüyada kare şekil veya kare şeklinde nesneler görmek yakın zamanda iyi bir gelir sahibi olacağınızı işaret eder. Rüyada kare çizmek, çizdiğini görmek başladığınız işte kararlılıkla ilerleyip, başarılı olacağınıza işaret eder.

Rüyada gemi görmek genel anlamda rüyayı gören kişinin kişinin iç dünyası, duygu ve düşünceleri hakkında bilgi verir, iş veya eğitim hayatında daha başarılı olmak için önüne çıkacak imkanları iyi değerlendirmek, sizi üzecek ya da zarar verecek şeylerle uğraşmamak için işin başında doğru karar vermenin yollarını öğrenmek gerektiğine, istemediğiniz ya da nefret ettiğiniz bir işi yapmamak için doğru seçim yapmaya işaret eder. Dev dalgalar ise karşınıza büyük fırsat çıkacağını ve sizin bu fırsatı iyi değerlendirip başarıya ulaşacağınızı işaret eder.

“Rüyada Kare Görmek” için bir yanıt

Karanlık bir yerde dönen kare var renk değiştiriyor açık yeşil ve asker yeşili olarak arkasında bir ışık var çok parlak oda karenin tam tersine dönüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir