Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kare Masa Görmek

Rüyada Kare Masa Görmek  Neye İşarettir?

Rüyamda anneme gaipten bir kadın sesi “Ayten abla” diye seslendi. Annemin önünde kare bir masa vardı. Annem sandalyede oturuyordu. Masa boş duruyordu ve üzerinde mor renk örtü vardı. Annem sesi duyunca çok korktu, gözleri kocaman açıldı. Etrafına korkmuş ve endişeli şekilde bakıyordu. Bende anneme biraz ileriden bakıyordum ve hiç bir şey yapamadım. Korkusunu geçiremedim çünkü bende sesin nereden geldiğini anlayamadım, fakat duyduğumuz ses yumuşak, naif bir sesti.

Rüyam burada bitti. Bu rüyayı uyku ile uyanma arasında gördüm. Tam uyanıp yataktan kalkacakken tekrar uyumuşum. Tasvirinizi bekliyorum. Ruh halim; korkmuş ve endişeli. Anneme kötü bir şey mi olacak? Allah korusun. İnşallah bu rüya hayra çıkar.

Rüyada Kare Masa Görmek  Nasıl Yorumlanır?

Değerli okurum, bazı özel işlerim nedeniyle sizlere cevap vermekte geciktim, kusura bakmayın. Rüyada gaipten ses duymak sayfasında anlatıldığı gibi kimden ve nereden geldiği bilinmeyen bir ses duyulması gerçek yaşamda kişini içinizde iyi ve kötü yanlarının çatışmasını ifade eder. Anneniz bu sesi duyunca korkuyor ki bunun anlamı annenizin iç dünyasında karamsar ve umutlu yanların çatışmasında karamsar, korku ve endişeli yön galip geliyor, yani anneniz bazı nedenlerle karamsar duygular içinde yaşamakta.

Annenin önünde oturduğu masanın kare olması önemli bir anlam taşıyor çünkü rüyada kare masa görmek dürüstlüğe, sadakate ve mertliğe rivayet edilir. Diğer olaylarla bu bilgi bir arada değerlendirilirse annenin yaşadığı endişe ya da korkuların temelinde dürüstlük (yaşamında birilerinin dürüst davranmadığını düşünmesi), sadakat (birilerinin sadık olmadığını sanması) ya da mertlik (birilerinin mert davranmaması) gibi bir konunun anneni endişeye sevk ettiğini gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir