Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Karga Öldürmek

Rüyada karga öldürmek neye çıkar?

1-2 gündür hastayım ve anksiyetem olduğu için kötü düşünceler içindeyim, genelde nadiren rüya görürüm. Rüyamda eski oturduğumuz mahallede bir karga bana saldıracak iken ben karganın boğazından çekip kargayı öldürüyorum, sonra kargaların karga öldürünce bana saldıracaklarını hatırlıyorum ve birden tepemde bir karga sürüsü beliriyor ve bana saldırmaya başlıyorlar, biri elimi biraz kanatıyor, eski oturduğumuz eve giriyorum, annemle kapıları ve camı kapatıp içeride duruyoruz, sonra ev sahibi gibi biri kapıya geliyor, ben onuda kovuyorum ama kargalar evin etrafında geziniyordu sanki. 22, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada karga öldürdüğünü görmek tabiri

Rüyada karga öldürmekDeğerli arkadaşım, lütfen öncelikle karga görmek rüya tabiri sayfasını dikkatlice okuyun, orada rüyanız ile ilgili detaylı açıklama bulacaksınız. Özetlemek gerekirse; rüyada eski mahalleyi ve eski evini görmek kişinin şu anda içinde bulunduğu ortam veya mekanda mutlu ve huzurlu olmadığını gösterir, eski günlere özlem duyduğunu simgeler. Orada bir karganın sana saldırmak istemesi seni rahatsız eden bir bilinçsiz mesajı temsil etmektedir ki bu mesajı yalnız sen bilebilir ya da tespit edebilirsin ki anlattığın şeylere göre bilinçaltından sana gönderilen ve seni anksiyeteye (kaygılı, korkulu, gerilimli, sıkıntılı ruh hali) sevk eden bir mesaja benziyor bu. Rüyada karga öldürdüğünü görmek rüya sahibinin içinizdeki bazı korkular ve endişelerden kurtulmak için çaba sarf gösterdiğini ancak bunun için hatalı işler yaptığını ya da yanlış yollar kullandığını simgeler ve bu şeyleri yeniden sorgulayıp onları çözmek gerektiğini ifade eder.

Rüyada ev sahibini görmek kişinin akılcı ve sorumlu tarafını temsil eder. Rüya sahibinin yönlerini kullanarak her zaman sorunları kolayca çözeceğini gösterir. Ancak siz ev sahibini karga paniği yüzünden kovuyorsunuz, bu ise ise sizin sağlıklı düşünememek yüzünden sahip olduğunuz akılcı yönünüzü kullanmadığınızı ve sorumluluk almadığınız için sorunları aşamadığınızı anlatmaktadır.

“Rüyada Karga Öldürmek” için bir yanıt

Rüyada ölmüş karga görmek
Merhabalar. 19 yaşındayım. Bekarım ve öğrenciyim. bu gece cok degisik bir ruya gordum. Ruyamda önce bir otobus bekliyordum ve buna bindigimde normal bir arkadasimin onune oturdum. Onun yaninda ve yanindakinin onunde de iki bayan vardi ve yol boyunca sohbet ettik. Daha sonra onlar benzinlikte indiler bende son durakta indim. Ordan yesillik bir alana yurudum. ölü bir karga veya kuş vardı ve ayni cins diger kuşlar onu yiyordu ve işin garip tarafi bende yemeye calisiyordum ama yiyemiyordum. Daha sonra gokyuzunden buyuk ve 1 şeklinde kuş veya karga sürüsü indi ölü olan kuş veya karganin uzerine daha sonra ben ve diger kuşlar geri cekildik ve diğer kuşlar ile yukarıdan inenler sözlü kavgaya tutuştular. Artık yeter tarzinda konuşurlarken bende agacın arasına saklandım. Sonra uyandım fakat seslere uyandım. Sabah ezanı okunuyordu ve hayatımda asla duymadigim sesler duydum kopekler havliyordu ama birde baska cok ama cok garip anlayamadigim sesler vardi. Tam telefona uzanip ses kaydina alacaktim ki sesler kesildi daaha sonra da ezan bitti. Kopek disindaki sesler neyden cikti bilmiyorum ama anlamsiz ince ince sesler cikti ve ilk defa duydum. Bu arada bütün kuşlar siyahtı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir