Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kargaburun Görmek

Rüyada kargaburun görmek neye çıkar?

Ben bir gecede arka arkaya üç rüya gördüm. ilk rüyamda ön alt dişlerim sallanıyordu bende dişlerimi bir kargaburun ile çektim. Sonraki rüyamda saçlarımı tuttum, tuttuğum saçlar elimde kaldı. Üçüncü rüyamda fırtına vardı, evimizin tavanları çatladı ve sular gelmeye başladı. Tüm bunlar ne demek? yorumlarsanız teşekkür ederim. 30, Kadın, Evli, Ev hanımı, Evhamlı.

Rüyada kargaburun görmek yorumu

Melahat selam, uzun süredir bu kadar olumsuz mesaj veren rüyayı bir arada görmemiştim, bu senin gerçek hayatında çok karamsar olduğun, tüm işlerin aksi gittiğini, endişe dolu günler yaşadığın bir yaşam dönemi geçirmekte olduğunu göstermektedir.

Rüyada dişlerinin sallandığını görmek bir sağlık sorununa işaret ederken dişlerini kargaburun ile çekmen ise başladığın bir iş ya da projeyi bir nedenle zamanında tamamlamamak endişesi içinde olduğunuzu ve bu endişe yüzünde çok gergin bir dönem yaşadığınızı ve planlarınızın alt üst olduğunu gösterir. Rüyada kargaburun görmek uyarı manası taşır ve küçük pense, uzun uçlu pense benzeri kıskaç görmek hayatınızdaki bir konuda bir karar vermeden önce durumun tüm ayrıntılarını gözden geçirmeniz gerektiğini gösterir. Rüyada kargaburun kullanmak hayatta sizi rahatsız eden, sıkan bir şeyden kendinizi kurtarmak için daha çok çaba sarf etmeniz gerektiği anlamına gelir

Rüyada saçının koptuğunu görmek yaşlanma ya da yaşlılık korkusu yaşadığınızı, gelecekle ilgili çok derin bir endişe taşıdığınızı simgeler. Rüyada fırtına görmek gerçek hayatta büyük ani değişiklik olacağı ve bu değişikliğin sizi biraz yoracağını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir