Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kargaların Ötmeye Başladığını Görmek

Rüyada kargaların ötmeye başlaması neye çıkar?

Rüyada kargaların ötmeye başladığını görmekRüyalarımda bahçede içi su dolu havuz ve sürekli deniz görmekteyim. Dün gece ise bana hediye edilen fakat kimden geldiğini bilmediğim 2 tane yeşil buyuk bir eşarp gibi şal gibi bir şeyi hanesi çok kalabalık bir evin içinde gördüm.

Ayrıca nereye gitsem hiç gelmeyen ötmeyen kargaların ben gelince durmadan ötmeye başladıklarını fark ettim. 4-5 aydır Ankara dışında idim, ablamın söylemesine göre ben gittikten sonra oturduğumuz evin bahçesindeki kargaların ötmediğini, benim geldiğim günün gecesi ise durmadan ötmeye başladığını söyledi. Bu neye işarettir, korkularım iyice büyüdü, ne yapmam gerek bu konuda yardımınıza ihtiyacım var, lütfen.

Takma isim : Gizemli
Yaşınız : 27
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : Umutsuz uzgun caresiz mutsuz
Anahtar kelime : dolu havuz, yeşil eşarp, karga sesi

Rüyada kargaların ötmeye başlaması neye yorulur?

Aslında rüyanız sizin için çok yararlı bilgiler veriyor, endişelenmeniz yersiz.

Havuz hakkında bilgileri rüyada havuz görmek sayfasında deniz hakkında açıklamaları ise rüyada deniz görmek sayfasında inceleyebilirsiniz. Neden yorum yapmadınız derseniz havuz ve deniz hakkında bilgi vermemişsiniz. Orada ne yapıyorsunuz, kirli mi temiz mi? benzeri.

Rüyada eşarp görmek, vücudunuz ile zihniniz arasında bir uyumsuzluğu işaret eder. Nasıl olduğunu düşünmek yerine hisleriniz veya güveninizle hareket ediyor olabilirsiniz. Bakınız eşarp sayfası. Renginin yeşil olması huzur ve sükunu temsil etmektedir.

Karga konusunda yazdıklarınız sanırım gerçek hayatta gerçekleşenler. Reel hayatta kargalar zeka ve uzun ömür simgesidir. Kargaların siz gelince ötmeleri belki de size bir mesajdır. Uzun ömürlü olmak için konuşun, sıkıntıları, sorunları içinize atmayın, kendinizi ifade edin demek isteyebilir. Detaylı bilgi için karga rüya tabiri sayfasına bakınız.

“Rüyada Kargaların Ötmeye Başladığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda Kara bir kaç tane karga gördüm sayısını hatırlamıyorum yalnız bu kargalar bir su yatağının için de kendilerini yıkayarak temizliyorlar idi. Acaba ne analama geliyor. Yorumunuz için şimdiden Teşekkür ederim.

Karga , karga kötü haberdir bir kaçtane kötü haber ki kayıp diyelim, bir kaçtane :( ama yıkanmaları iyi umarım yıkandıkları su temizdir eğer pis bir su ise gerçekten kötü haberler alacaksınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir