Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kargaşa Görmek

Rüyada kargaşa görmek neye delalet eder?

İyi günler, rüyamda lisedeki okulumda idim ve bir kargaşa yaşandı, ardından silah ile yaralandım, daha sonra müdürden izinli olarak eve dönüş yolunda kız arkadaşımla ilerlemeye başladım.

Bir süre sonra at aldım mı yoksa benim mi hatırlamıyorum ama bana ait bir at vardı kır at, beyaz değildi grimsi tonlarındaydı sonra. eve dönüşe devam ederken atın dışkısından altın çıktı, toplamaya başladım ama altın miktarı fazla değildi tek tek çıkıyordu daha sonra eve ulaştım ve rüyam sonlandı. Hayra yormak lazım tabi ama yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

Rüyada kargaşa görmek neye yorulur?

Rüyada kargaşa görmek bazı iç çatışmaları, kavga anlamlarını simgeler. Kargaşa içinde olduğunu görmek yaşamda bozukluk ve kaos anlamına gelir. Aynı zamanda agresif olma, kavgacı tutum sergilemeyi ifade eder.

“Rüyada Kargaşa Görmek” için 2 yanıt

Kargaşadan kaçmak
Rüyada karmasikliktan kaciyordum sonra arkadaşımın anneannesi benim yanima geldi. Ona sığınarak kaçıyordum, sonra en yakın arkadaşımın da yanimda oldugunu fark ettim. Ayrica gittiğimiz yol o kadar karanlıktı ki hic bir sey gorunmuyordu karanliktan baska ve pesimizde bir sapık ve bir katil vardı. Katil benim pesimdeydi sapık arkadaşımın peşindeydi. Lutfen bu ruyami yorumlayiniz.

Rabia merhaba, gördüğün rüya şu anda bir iç kaos yaşadığını, bazı şeylerin yolunda gitmediğini göstermekte ve bunlardan kurtulmak için sığınacak bir yer, akıl danışacak güveneceğin birine ihtiyaç duyduğunu anlatmaktadır. Rüyanın devamında gelişen olaylar, bir an önce çözüm yolunu bulamadığın takdirde geçmişten gelen gizli korkularının da açığa çıkmasıyla işlerin daha da zorlaşacağını işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir