Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kargocu Görmek

Rüyada kargocu birini görmek neye çıkar?

Merhabalar, ben sevdiğimle iki senedir ayrılmışım, tam nişanlanma dönemindeydik ki en yakın arkadaşı tarafından iftiraya uğradım, sonradan gerçekler ortaya çıktı, lakin ne onu affedeceksin ne de eskisi olamadık, iki hafta önce özür mesajı çekti fakat çektiğimiz acılardan eskiyi unutamadım. Şimdi kendisi Irak’ta ve ben ücretli öğretmenlik yapıyorum. Ve hala onu seviyorum. Bizim sevgililer günümüz yada diğer özel günlerimiz, çok mutlu günlerimiz olmadı, kendisi bir süre ceza evindeydi , çıktıktan sonra tam evlenecektik olmadı, neyse dedim ya iki senedir ayrıyız, ne o ne ben başkasıyla olmadık ve evlenmedik.

Ben dün gece onu rüyamda gördüm, baktım bana telefon açıyor ve abisiyle beraber uzağa gitmiş, çalışmaya gurbete gitmiş, o bana diyor ki “bende olan hediyelerini gönderiyorum” güya hala ayrı idik rüyamda, bana “bendeki hediyelerini gönderiyorum” diyor ve ben üzüntüyle onda olan eşyalarımı göndereceğini düşünüyorum, arkadaşlarıma anlatıyorum, derken kargocu kutuyu okul adresime getiriyor. Kutuyu açtığım gibi işte ona daha önce aldığım gömleği gönderiyor ve içinde de takı kutusu var, açıp bakıyorum içinde çok zarif ince altın seti var, böyle o kadar seviniyorum ki, içine not bırakmış “sevdiğim, biz o kadar hayaller kurarken hiç bir zaman sevgililer gününü kutlayamadık, çok hatalıyım biliyorum ama seni hep sevdim ve hep seveceğim, sevgililer günün kutlu olsun canımın içi” diye not bırakmış. Bende gözyaşlarıma boğuluyorum, kutunun içinde ki takı setine bakıyorum künyeyi bileğime takıyorum, yüzüğü parmağıma takıp kolye ve küpelere bakıyorum, altın ayarını görüyorum “ya bu niye altın almış, kıyamam ben aşkıma, o kadar para harcamasaydı” diye üzülüyorum, bu rüyamın anlamı nedir sizce ?

Rüyada kargocu görmek yorumu

Değerli kardeşim, rüyanın bir mesajı yok çünkü bu rüya telafi edici bir rüya, yani aslında görmek, duymak istediklerinin beyin tarafından senaryolaştırılmış şekilde uykuda canlandırılmasıdır. İnsan beyni kişinin kendini iyi hissetmesi için bu tür rüyaları kendisi oluşturur. Rüyada tek somut unsur gördüğünüz kargocudur.

Rüyada kargocu görmek iletişim, mektup, mesaj, emanet anlamlarını simgeler. Rüyada kargo taşıyan, kargo elemanı, kargo personeli görülmesi alacağınız önemli haberlere işaret eder. Eli boş kargo personeli veya kargocuyu eli boş görmek hayatınızın bir yönünde bir hüsran yaşamaya delalettir. Kargo elemanından bir mektup almak önemli ve yazılı bir mesaj almaya işaret eder. Bazı yorumcular bunu gizli bir emanet almaya da yorumlanmaktadır.

“Rüyada Kargocu Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir