Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Karı Koca Yaratık Görmek

Rüyada karı koca yaratık neye işarettir?

merhaba 17 yaşındayım öğrenciyim rüyayı bugün gördüm. Rüyamda tek başıma yürüyorum, her yer toprak, sonra toprak kaymış gibi bir yer var, orada 2 yaratık vardı ama korkutucu değildi. Bu yaratıklar karı koca imiş, onlarla sohbet ettim, beni kayıkla göle götürdüler, bir anda yok oldular.

2 kız arkadaşımla gölde gezdik, sonra geri dönerken tekrar yaratıkların yanına geldim konuştum, annem teyzem yengemi gördüm, bir yere gidiyorlarmış annem telefonla konuşuyordu “bende gelicem” dedim, ilk “yok” dedi ısrar edince “tamam” dedi, giderken yaratıklara “görüşürüz” dedim annem “bağırma sessiz ol” dedi tam çıkarken annem durdu bir baktım sağ tarafta mezarlıklar annem gidip dua etti bende yanına gider gitmez annem duasını bitirdi her yere yanıma gelme dedi bende korkuyorum dedim öyle çıktık gittik. Çok merak ediyorum nedir acaba Baharın rüyası. 20 Ağustos 2012 @ 15:39

Rüyada karı koca yaratık görmek yorumu

Bahar Merhaba, bildiğiniz gibi rüyalar, insanın ruh halinin uykudaki yansımasıdır, hayallerimizi, endişelerimizi, sevinçlerimizi, korkularımızı simgelerler.

Rüyanızla ilgili geniş bilgi rüyada yaratık görmek sayfasında bulunmaktadır. Lütfen sayfayı inceleyin ve oradaki bilgileri durumunuzla bir arada değerlendirerek rüyanızın verdiği mesajı tespit edin.

“Rüyada Karı Koca Yaratık Görmek” için bir yanıt

Rüyamda ne olduğu bilinmeyen bir yaratık gördüm. Beni öldürmeye kalktı daha sonra annem gelip ona saldırdı, vücudundaki fazlalık bir parçayı kesti ve yaratık sevindi, giderken bana sarıldı ve öyle gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir