Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Karides Görmek

Rüyada karides görmek neye çıkar?

Rüyada karides görmekRüyamda yanımda birileri ile deniz kenarı bir yerdeyim. Bir deprem olmuş, onun hakkında aramızda konuşuyoruz ama deprem bitmiş. Deniz mavi renkte ve hafif dalgalı ve dalgalar sahilde mavi renkli köpükler oluşturuyor. Başka bir ülkede de deprem olmuş, pek çok insan büyük zararlar görmüş. Devamlı deprem ile ilgili konuşmalar oluyor. Sonra ben kum üzerine vurmuş binlerce canlı karides ve büyük deniz kabukları gördüm. Kulağa tutulduğunda denizin sesini verdiğine inanılan kabuklardan. Kabukları görünce hemen kucağıma toplamaya başladım. Yanımda yaşlı bir bayan vardı. Onun da toplamasından endişe ettim ama o kabuk toplamadı, sadece kova dolusu karides topladı Deniz kabukları çok büyüktü, hepsini topladım. Deniz kabuklarının altı midye kabuğu doluydu. Onlardan hiç hoşlanmadım. Midye kabukları da normalden fazla büyüktü. Midye kabukları bir tepecik gibiydi ve üzerinde ince bir tabaka kum vardı. Midye kabuklarının üzerinde bir sürü böcek ve çok ilginç bir şekilde balıklar vardı. Habire o ince tabaka kumun üzerine çıkmaya çalışıyorlardı ama çıkamıyorlardı. Balıklar karadaydılar ama yüzüyor gibiydiler. Ben de onlardan ve böceklerden korktum. Kumun üzerine çıkmamalarına sevindim. Sonra da uyandım. Hayır olsun inşallah tabir ederseniz sevinirim. Saygılarımla.

Rüyada karides görmek yorumu

Dilek merhaba, aynı şeyleri tekrar tekrar yazmamak için sahil ve deprem sayfalarını okumanı rica ediyorum

Rüyada karides görülmesi  bir ziyafete, toplantıya, buluşmaya veya dostlarla yemek yemek gibi sosyal etkinliğe katılmaya işaret eder. Dostlarını yemeğe çağırmaya veya bir yemeğe davet edilmeye ve bu davetin sonunda mutlu olacağınıza rivayet edilir. Rüyada karides yediğini görmek rüya sahibinin vereceği isabetli karar ve atacağı isabetli adımlarla servet sahibi olmasına, zengin olmasına ve zenginlik içinde  bir yaşam süreceğini simgeler. Karides karides pişirdiğini görmek kişinin zenginliğinin daha da artacağına işaret eder. Öte yandan deniz kabuğu rüya analizi sayfası da ilgini çekebilir.

“Rüyada Karides Görmek” için 2 yanıt

Yaptığınız rüya tabiri için çok teşekkür ediyorum. Peki midyeler ne anlam taşıyor çünkü bayağı büyüklerdi.

Rüyamda çok net şekilde tıbbi hastalıklı ürünlerin imha edildiği bir çukurun yanında büyük ayna karşısında ağzımdan (diş enlerimin arasından) ve sol göğsümden cımbızla büyük ölü karidesler çıkardım acaba bunun anlamı nedir?
Saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir