Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Karın Görmek

Rüyada karın görmek neye delalet eder?

Merhaba, benim çok yakın bir arkadaşım var. Yaklaşık 2 senedir çeşitli sebeplerden dolayı yüz yüze görüşemiyoruz. İlk önce rüyamda onun beni aradığını ve bana çok gereksinimi olduğunu ve benim yanıma gelmek istediğini söyledi, bende “tamam” dedim ama kendi sesimi hiç duymuyordum. Sonra evden birden bire otobüsün içine girdim. Arkadaşım otobüsün koltuklarına uzanmış uyumaya çalışıyordu fakat onun yanında olduğumu fark etmedi. Sonra birden onu daha önce hiç görmediğim bir yatakta aynı kıyafetlerle ve aynı pozisyonda yatarken gördüm, bende onun ayak ucunda oturuyordum.

Bu sırada arkadaşımın karnının 6 aylık hamile kadının karnı gibi büyük olduğunu gördüm. Karnına dokunmak istedim ama dokunamadım sanki biri elimi tutuyordu. Fazla üstelemedim karnına dokunmak için. Aradan biraz zaman geçtikten sonra karnı aklıma geldi ve bu sefer dokundum. Arkadaşımın karnı birden bire yarıldı ve içinden bir cenin çıkarak havalandı ve kayboldu. Sonra arkadaşımın karnına baktığımda o yarığın iyileştiğini ve sanki hiç bir şey olmamış gibi olduğunu gördüm. O sırada arkadaşım yataktan kalktı ve karnına elledi sonra bana dönüp “bebeğime ne yaptın” diye sordu konuşmaya çalıştım ama hiç bir şey söyleyemedim. Simdiden tesekkurler, Iyi calismalar. 20 yaşında bekar bayanım.

Rüyada karın görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya, arkadaşınızın kötü bir haberini alabileceğinizi gösterirken, yaptıklarınız ve söyledikleriniz konusunda dikkatli olmanız gerektiğini, boşu boşuna canınızın sıkılabileceğini temsil etmektedir.

Rüyada karın görmek doğal içgüdüleri ve bastırılmış duyguları ifade eder, alternatif olarak, karın kesinlikle fizyolojik olabilir ve sadece kabızlık veya hazımsızlık yaşıyor olabilirsiniz. Rüyada açık karın güven ve güvenlik ihtiyacınızı simgeler. Bir istek veya ilkel duyguları – içgüdüleri ifade etme olabilir. Rüyada şiş karın ise kimi yeni proje çalışmaları olduğunu gösterir. Rüyada karın ağrısı çekmek rüyayı gören kişinin yaşadığı bazı gizli korkular yüzünden atması gereken adımı atamadığını ve bu nedenle malında israf veya malda noksanlık yaşadığını işaret eder.

“Rüyada Karın Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda yengem, karnımı kesip, içini iki taraftan açıyor ve kan görmüyorum, bir boşlukta beyaz ciğerimi görüyorum ve korku yok, bunu bana açıklar mısınız? Yardımcı olursanız sevinirim.

Rüyada karnından bıçaklanmak
Rüyamda eşim tarafından karin bölgemin bir kac yerinden bicaklandigimi gordum. Sonra ambulans geldi beni almadilar, yuruyerek onlarla hastaneye gidiyordum, sonra arkadasimi gordum, hamileydi, oradan ayrildim, hastaneye dogru gidiyordum, kocam beni bir daha bicaklamak istedi ama biri engel oldu, lutfen cevabini bekliyorum. Cok korkuyorum.

Jale selam, Rüyada bıçaklandığını görmek uyanık hayatınızda bir ihanet korkusu yaşadığınızı, güven sorunu içinde olduğunuzu ifade eder. Bakınız rüyada bıçak görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir