Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Karıncalar Görmek

Rüyada topraktan çıkan karıncalar görmek neye delalettir?

Rüya detayı: yaş 29 erkek beden eğitimi ve spor öğretmeniyim, tayinim henüz çıkmadı bekarım.

Babam ve tanımadığım bir takım insanlar yeri kazıyorlar, o sırada toprak kabarıyor içinden karınca vs. böcekler çıkıyor, banave yanımdaki tanımadığım birine dalıyor her tarafıma geliyorlar, böcek ilacı olan birisi üzerimize sıkıyor ama işe yaramıyor, ben iç çamaşırımı açarak “buralara böcek ilacı da sık” diyorum, bunun anlamı nedir? teşekkürler. Bu arada daha önce gönderdiğim iki rüyama yanıt gelmedi, sebebini söylerseniz sevinirim. 5. 01. 2010 / 15:06 tarihinde gönderilmiş

Rüyada karıncalar görmek neye yorulur?

Rüyada karınca görmek çok hırslı olduğunuzu ve hiçbir şeyden memnun olmadığınıza işaret eder, ayrıca uzun ömürlü olmak olarak da yorumlanır.

Rüyada elinde veya vücudunun herhangi bir yerinde bir böcek dolaştığını görmek, yakın bir zamanda hayırlı bir haber alacağıma işaret eder.

“Rüyada Karıncalar Görmek” için 6 yanıt

Rüyamda Kur’anı Kerimi açıyorum içinden küçük küçük karıncalar çıkıyordu. çok korkup başka sayfasını açıyordum ve orası temizdi. oradan okumaya devam ettim. lütfen yorum yapar mısınız. kafam çok karışık

Rüyada üstünde karıncalar görmek
Rüyamda karıncalar gördüm, karincalar bacaklarımdan yukarı dogru, şortumun içine tırmanıyorlardı

Rüyanın unsurları karınca, şort ve karıncaların hareketidir.
Rüyada karınca görmek çok hırslı olduğunuzu ve hiçbir şeyden memnun olmadığınıza, ayrıca uzun ömürlü olmak olarak da yorumlanır.
Rüyada şort görmek, yeni bir projeye hazırlık ve kendinizi daha açık ortaya koymayı gösterir.
Karıncaların şortunuz içinde ilerlemesi, hırsınızı tatmin etmek, amacınıza ulaşmak için düşüncelerinizi hemen uygulamaya başlamanız gerektiğini ifade edebilir.

Merhaba, rüyamda elimde pantolonum var, sürekli küçük karıncalar cıkıyor, ben silkeliyorum onlar sürekli cıkıyorlar.

Göbek bölgesinde atletimin üzerinde renk pembe karıncalar var karıncaların renkleri siyah idi ve parçalara ayrılmış peçeteler arasında idiler. Bunların manası nedir?

Gül merhaba,
Rüyada atletini görmeniz yaşamınızı ve hayatınızın temposunu sorgulamanız, bazı hedeflerinizi gözden geçirmek gerektiğini işaret ederken atletin üzerindeki pembe karıncalar ise yaşamınızda hayallerden uzaklaşıp, daha gerçekçi iddialara sahip olmak, bir daha hırslı davranmak gerektiğini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir