Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Karlı Dağ Resmi Görmek

Rüyada karlı dağ resmi görmek neye işaret eder?

Rüyamda sevdiğim çocuk bana mesaj atıyor mesajda çocuk “sen beni hala seviyor musun? ben sevdigim insanları resimlerle belirlerim” diyor, resmi yolluyor, resimde bir dağ var üzeri hafif karlı, bende telaşlanıp ne yazsam diye birilerine sormak istiyorum, daha sonra “sen kimsin de seni seveyim ben” diye ağır sözler yazıyorum ve uyandım, şuan ki ruh halim karma karışık. 17, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada karlı dağ resmi görmek yorumu

Rüyasında bir mesaj almak alınan mesajın niteliği biliniyorsa ona göre yorumlanır ancak genel anlamda rüya sahibinin hayatında yapacağı değişikliklere işaret eder. Rüyada mesaj aldığını veya mesaj geldiğini görmek rüya sahibi kişinin amacına erişmek için sabırlı olması ve bir süre daha sıkı çalışıp sonucu beklemesi gerektiğine rivayet edilir. Bu rüya öte yandan kişinin verdiği emeklerin Allah katında olumlu karşılık bulacağına ve onların boşa gitmeyeceğine ve hakkında müjdeler rivayet edilir. Rüyasında bir mesaj alan kişinin varsa borcu biter, günahı bağışlanır.

Ancak mesajın içeriği gerçek yaşamda anlamsız bir cümle, bu durum ilişkinizde bazı pürüzler, iletişim sorunları yada bazı sıkıntılar olduğunu yada bir güven sorunu yaşandığını göstermektedir. Rüyada resim görmek gerçek hayatta uzaktaki, büyük olasılıkla gurbette olan bir yakınından haber almaya veya yakında ona kavuşacağına delalet eder. Rüyada karlı dağ görmek rüya sahibinin gerçek yaşamında büyük hedeflere sahip olduğunu, ancak bu büyük hedeflere ulaşmak için çaba gösterirken sahip olduğu bazı şeylerin değerini akıldan çıkarmaması gerektiğini temsil eder.

Rüyanın son bölümünde senin gönderdiğin cevap mesajında yazdıkların ise üst paragrafta anlatılan ve ilişkinizde bazı sıkıntılar olduğunu anlatan yazıyı teyit etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir