Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Karlı Hava Görmek

Rüyada karlı hava neye işarettir?

Rüyamda olay köyde geçiyor, karlı bir hava var ve yanımda üç beş çocuk var, bize yukarıdan kurt saldırmaya başlıyor, kurtların hepsi siyah teki de kızıl, hepsi beni tutmadan direk çocuklara saldırıyor, bende yüksek bir yerde kafes görüyorum, kapalı kafes ne alakaysa rüyada artık içine girip kapısını kapatıyorum ve oradan çocuğun teki “beni de al” diyor, elimi uzatıp onuda alıyorum.

Karşımda bir boş ev var, 2 gün boyunca kafeste kalıyorum, sonra aynı bölgede bir kıza saldırıyor kurtlar ve yanımdaki çocuk iniyor, “kızı al kafese” diyor, onu alıyorum aradan biraz zaman geçtikten sonra o boş evden hoşlandığım bir kız vardı, o çıkıyor ve beni eve alıyor, böyle garip bir rüya, anlamı nedir acaba bunun? 19 yaşında bekar erkeğim.

Rüyada karlı hava tabiri

Rüyada mevsimi dışında kar yağışı görmek hastalığa, üzüntüye, Mevsimsiz görülen kar rüyası, ani değişiklikler nedeniyle hayatın alt üst olacağına işarettir.

Kurt saldırısı, bir kurdun insana ya da başka hayvanlara saldırdığını görmek günlük hayatta bir saplantı, bir bağımlılık ya da kontrolü dışında gelişen kötü bir gelişmeyi işaret eder.

Kafese girmek, Rüyada kafes içinde olduğunu görmek hayatınızdaki bazı alanlarda çekingen olduğunuz ve kendinizi güçsüz hissettiğiniz anlamına gelir. İlişkinizde veya iş hayatınızda hapsedilmiş, sıkıştırılmış olabilirsiniz. Rüyada boş ev görmek iyi değildir. Sıkıntı, üzüntü anlamına gelir.

“Rüyada Karlı Hava Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, Rüyamda karli bir hava vardi ve evin icinde pencerenin önündeydim disariya baktim ve bem beyaz parlayan cok büyük bir agac üzerinde beyaz güler gördüm güler cok güzeldi agacda aynen öyle cok güzeldi ve ben hayran kalmistim bakiyordum öyle. Yorumlarsaniz sevinirim. 23, Kadın, Evli, Ev hanımı

Arzu selam, görmüş olduğun rüya hayırlara işaret etmekte, sıkıntıların biteceğini, aydınlık günlerin yaklaştığını haber vermektedir. Kış aylarında rüyada kar görmek, mevsiminde yağan kar yağışı görmek, iyiye yorumlanır, hayırlıdır. Bu rüyalar hayatın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verir, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işarettir. Rüyayı gören kişinin bir sürüncemede kalan işi varsa onun biteceğine yorulur. Rüyada büyük ağaç görmek önünüzde size büyük mutluluklar verecek gelişmeleri temsil eder. Rüyada beyaz gül görmek, bekaret, doğallık ve gizlilik ifade eder. Karşınızdakine olduğunuz gibi görünmeniz gerektiğini belirtir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir