Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Karlı Havada Tekneye Binmek

Rüyada karlı havada tekneye bindiğini görmek ne demek?

Rüyamda bir esnaf arkadaşım tekne turu düzenliyor, 3 tl karşılığında, ben de elimi cebime atıyorum ve sanırım 5 ya da 6 tl bozuk para çıkıyor, “bende bineyim” diyorum ve biniyorum tekneye.

Tekne bir kanaldan geçip denize açılıyor sanıyordum fakat tekne sürat ile kanaldan geçti ve birden karla kaplı bir dağın zirvesinden aşağı boşluğa düştü ve sonra masmavi suya indi ve devam ettik, tekne çok süratli gidiyordu. Gözümün alabildiğince her yer beyaz kar örtüsüydü. Su çok temiz fakat geniş değil kanal gibi normal bir dere gibi fakat su deniz suyu. Bu rüyanın manasını merak çok merak ettim lütfen yardımcı olur musunuz. teşekkür ederim.

Kimden: mensur
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:21
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: sevinçli

Rüyada karlı havada tekneye binmek yorumu

Rüyada tekne turu görmeniz ve tura katılmanız uyanık yaşamınızda bir değişimi, gelişmeyi, yenileşmeyi ya da mutluluk verici güzel gelişmeyi işaret etmektedir. Rüyada tekneye binmeniz, sizin bilinçsiz ve bilinmeyen yönleriniz ile yüzleşmek için hazır olduğunuzu simgeler.

Rüyanızda kar kaplı dağın zirvesinden düşmek, mavi suya inmek, suyun tamamen karla kaplı olması yaşamınızda bu yüzleşme sırasında yaşayacağınız iniş çıkışları gösterirken, sonunun hayırlı olacağını simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir