Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Karlı Yolda Yolculuk Etmek

Rüyada karlı yolda yolculuk neye işaret eder?

Merhaba ben çok önceden gördüğüm bir rüyanın devamını gördüm dun gece. Karlı bir yolda yolculuk ediyoruz, birilerini kurtarmaya gidiyoruz, sanki bir dağı çıkıyoruz, yanımda bir kaç kişi daha var ama onları tanımıyorum, sonra kaza gibi bir şey oluyor, aşağıya yuvarlanıyoruz, birden etrafımızı büyük kurtlar sarıyor, ben cebimden bıçağımı çıkartıyorum yanımdaki adam “o küçük değil mi” diyor, “hayır” diyorum ve kurtlardan birinin boğazını kesiyorum. Gerisini hatırlamıyorum sanırım kurtuluyorduk. Bu rüyanın anlamı nedir?

23 yaşında bekar erkeğim, öğrenciyim, gelecek hakkında kaygılı ve maddi sıkıntı içindeyim.

Rüyada karlı yolda yolculuk etmek neye yorulur?

Mustafa merhaba, keşke önceki rüyanı da yazsaydın, daha anlamlı olurdu.

Karlı yolda yolculuk yaptığını görmen, hakkında hayırlı olacak yeni bir başlangıcı simgelemektedir. Bir yatırım yapacağınıza, ev veya arsa alacağınıza ya da geleceğe yönelik bir yatırım ya da yeni bir işe başlamaya işaret eder. Mevsiminde kar görmüş olman bunun hayırlı olacağına işarettir.

Birine yardım etmeye gittiğini görmen, iş hayatındaki sorunların bitmesine işaret eder, başarı ve yükselmek anlamlarına gelir. Dağa dağa tırmandığını görmek gören kimse, çok büyük emek vererek, kendi gücüyle hedeflediği şeylere ulaşacaksınız şeklinde yorumlanır. Bakınız dağ rüya tabirleri sayfası.

Rüyada uçurumdan düşmek, zor zamanlar içinden geçtiğinize ve geleceğinizle ilgili endişeler taşıdığınıza işaret ederken etrafınızı kurtların sarması günlük hayatta bir saplantı, bir bağımlılık ya da kontrolü dışında gelişen kötü bir gelişmeyi işaret etmektedir. Rüyanda kurt öldürmekbir kurdu öldürdüğünü görmek, ihaneti simgeler. Güncel dünyanızda kimi sırlarınızın ortaya çıkacağını ve bunun çok güvendiğinizi biri tarafından yapılmasının sizi çok üzeceğini haber verir.

Sonuç olarak gördüğünüz rüya hem içinde bulunduğunuz ruh halini yansıtıyor hemde yakın gelecekte güzel gelişmeler yaşayacağına işaret ediyor.

“Rüyada Karlı Yolda Yolculuk Etmek” için bir yanıt

Rüyada gece otobüs yolculuğuna çıkmak
Rüyamda gece otobüs yolculuğuna çıkıyorum. Eşim beni yolcu ediyor. En ön koltukta cam kenarında oturuyorum. Yanımda da bir bayan arkadaşım var. Otobüs şoförü aracı çok hızlı kullanıyor. Her taraf kar kaplı ve bundan dolayı içimi bir ürperti kaplamışken kafamı cama çeviriyorum ve dışarıyı izlemeye koyuluyorum. Derken bir cami görüyorum. Caminin bütün ışıkları yanıyor. Çok güzel bir cami diye içimden geçiriyorum. Ardından bir cami daha görüyorum fakat bu caminin bütün camları saat şeklinde. Ardından uyandım. Rüyamın yorumunu merak ediyorum, şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir