Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Karmaşa Çıkması

Rüyada karmaşa çıkması ne demek?

Rüyamda belediye meydanının önünde karmaşa çıkmış, ülkemizde sorunlar olmuş ve bir sürü insanı dış güçler rehin almışlar. Bizde annemle köydeki evimize gidiyoruz, çantalarımızı hazırlıyoruz, başka ülkelerin askerlerinden kendimizi korumaya çalışıyoruz, üstümüzü başımızı değiştiriyoruz, saklanıyoruz ama sonra yinede hiç bir şey bilmeden olayların olduğu yere gidiyoruz. Gittiğimiz anda iyi haberler alıyoruz, rehineleri serbest bırakılıyor. 22 yaşındayım, öğrenciyim, bekarım, bayanım, sınavlarıma çalışamadığım için biraz stresliyim ama onun dışında bir şeyim yok.

Rüyada karmaşa çıkması nasıl yorumlanır?

Buse selam, rüyada karmaşa görmek iyi değildir ve rüyayı gören kişinin hayatında bazı iç çatışmalar yaşadığını ya da bazı nedenlerle bir iç hesaplaşma yaşadığını, bunun da tüm yaşamını olumsuz etkilediğini anlatır. Bir karmaşa içinde olmak gerçek hayatta kişinin kendisinden kaynaklanmayan bazı nedenlerle yaşamda yolunda gitmeyen şeyler olduğunu ve bu yüzden kişinin çevresinde bir kaos yaşandığını simgeler. gelir. Bu rüya alternatif olarak agresif ruh halini veya kavgacı bir tutum içinde olmayı da temsil edebilir.

Dış güçlerin bir sürü insanı rehin alması rüya sahibinin yaşamında fiziksel, ruhsal ya da duygusal bir durumun kişinin tüm gücünü tükettiğini temsil eder ve bu durumun rüya sahibinin kendisini halsiz ve çaresiz hissetmesine yol açtığını temsil eder.

Dikkat edilirse buraya kadar olan tüm olaylar dış etkilerin sizde yarattığı olumsuz halleri anlatmaktadır. Rüyanın bundan sonrası ise bu olumsuzlukların yakında biteceğini, huzurlu günlerin geleceğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir