Rüyada Karnaval Görmek

Rüyada karnaval görmek neye işaret eder?

Rüyamda karnaval yeri gibi kalabalık gördüm. Çocukluğumun geçtiği evdeyim. Annem banyoda çamaşır yıkıyor. Ablam tuvalette ama kirli diye dışarı yapıyor. Ben de temizlememiş diye kızıyorum. Ev kalabalık. Birden kırsal bir alanda karnaval yeri gibi kalabalık var. Bu arada vakit her zaman ki gibi gece. Bir evden kestirme olsun diye geçiyorum ancak ev sahibi adam bana kötü bakıyor. Evden çıkıp kalabalığa karışıyorum tepelik bir yere çıkıyorum. Buradan etraf görünüyor.

Başka tepelik yerde kızlar ve oğlanlar dans ediyor. Üstlerinde kabarık gömlekler var. Kızların ve erkeklerin göğüsleri açık kızların göğüsleri maviye boyanmış. Benim yanımda tanımadığım bir kadın var bir şeyler konuşuyoruz. Bu arada gösteriyi tam izleyemiyorum önüme birileri geçiyor.

Yaşınız :41
Cinsiyetiniz :kadın
Medeni durum :evli
Ruh haliniz :karışık

Rüyada karnaval görmek tabiri

Aslında rüyanız tam karnaval görmekten ziyade, karnaval gibi bir yer ve karnavaldaki gibi eğlenen gençleri görmenizdir. Çocukluğunuzun geçtiği evde olduğunu görmeniz çocukluk dönemlerinin o dertsiz, sıkıntısız, stressiz günlerine olan hasretinizi, mümkün olsa o yıllara geri dönmek hayallerinizi işaret etmektedir.

Rüyada karnaval görmek hataya ve aldanmaya işarettir. Gerçek hayatta bir karar vermeden, kesin yargıya varmadan önce iyi düşünüp taşınmak gerektiğine tabir edilir. Eğer karnavalda garip şeyler olduğu görülürse bu iç yaşamdaki uyumsuzluğu gösterir. Bir şeyin çok güzel olduğunu düşündüğünüz bir anda problem yaşayabilirsiniz şeklinde yorumlanır. Karnavalda eğlenmek, Rüyada karnavalda eğlendiğini görmek kötü bir haber almak, üzülmek anlamına gelebilir. Rüyada karnaval yeri ya da karnaval alanı görmek yeni çevre, farklı kültürler ve duyarlı olmayı simgeler. Aynı zamanda başkalarına karşı duyarlı olmaya, çevrenizden yardım almaya işarettir.

Etiketler:

“Rüyada Karnaval Görmek” hakkında 1 yorum

  1. Rüyada karnaval seyretmek
    Ben balkonda toplu meydanda karnaval gibi bir şey seyrediyorum, sol ve sağ caddeye sıralanmış bir yığın insan caddenin ortasında, karnavalcılar şen şakrak ortalık ben fazla zevk almıyorum sadece yüksek balkonda seyrediyorum, birden bire üstü açık siyah ve üzeri çiçeklerle dolu cenaze arabası gördüm, ölü arabasının ardında siyah giyinmiş, ellerinde beyaz çiçeklerle akrabalar ve arkadaşlar birlikte arabanın ardında yürüdüklerini gördüm. Bir anda farkına varmadan güldüm, hemen ardından dua ettim ve sonra içime korku sardı, birden arabada oluyorum, babam yanımda oluyor hatırlamıyorum, beraber arabada konuşuyoruz. Eski nişanlım beni ailemin evine götürmek için bir yerden arabayla alıyor, ön koltukta oturuyorum, arabayı dikkatsizce kullanıyor ve beni bir an evvel eve atmak için hızlı kullanıyor, arabada benimle hiç konuşmuyor ve suratı asıktı sanki benden bıkmış gibiydi. Bu ne anlama geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir