Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Karne Almak

Rüyada karne almaya gitmek ne demektir?

Rüyamda halam, eniştem, ben ve annem karne almaya gidiyoruz, ilk önce kuzenim karnesini almaya gidiyor, takdir belgesi almış bana gösteriyor bende şaşırıyorum ve kıskanıyorum da. Daha sonra ben karnemi almaya gidiyorum, kırtasiye gibi bir yerde laboratuvarlarda kullanılan gözlükleri görüyorum, kadına soruyorum “benim karnem nerede” diye, kadın karnelerin arasına bakıyor ve benimkini bulamıyor “seninki bir arkadaşın aldı” diyor . 17 yaşındayım, bekarım, Öğrenciyim ruh halim karışık.

Rüyada karne almak neye çıkar

Berna selam. Rüyada karne görülmesi rüya sahibi kişinin uyanık hayatın çeşitli yönlerini nasıl gördüğünü anlatır. Rüyada görülen okul karnesi kişinin işini veya yeteneklerini sorguladığını, daha iyiye nasıl ulaşabileceğini araştırdığını gösterir. Rüyada karne almak hayatınızda şu anda halen bir öğrenciyseniz okulundaki başarı durumu veya ders notlarıyla ilgili kaygıları temsil eder. Okumuyorsanız, yaşamda karşı karşıya olduğunuz rekabet, yarış, kimi durumların sonucu konusunda endişelere sahip olduğunuzu simgeler.

Rüyada teşekkür belgesi yahut takdir belgesi aldığını görmek rüyası da iyi karne gibi yorumlanır ve anlamı daha güçlüdür; emek, çaba ve harcanan vaktin ödülünün yakın bir zamanda alınacağını temsil eder. Teşekkür belgesi ve takdir belgesine günlük yaşamda teşekkürname ve takdirname isimleri de verilmektedir. Kuzenin takdir belgesini kıskanmış olman hayatta daha fazla beğenilmek, daha çok saygınlık görmek arzunuzu yansıtmaktadır.

Rüyanın en ilginç kısmı son bölüm olup, orada geçen olaylar ve konuşmalar hayatta olaylara objektif bakmayı başarmak gerektiğini, öyle yapıldığında olayların tüm yönlerini görmenin mümkün olacağını ifade etmektedir.

“Rüyada Karne Almak” için bir yanıt

Merhabalar rüyamda da; tam hatırlamıyorum ama elimde sanki okul karnesi gibi bir karne var. İçinde matematik ve çocuk gelişimi dersleri yazıyordu. Matematik 1 olduğunu gördüm. Diğer dersi görmediğim ya da hatırlamıyorum. Ben bunu nasıl düzelteceğim diyorum. Rüyalarımı yorumlar mısınız? Çok teşekkür ederim. 35, Kadın, Bekar, çalışmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir