Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Karnıbahar Görmek

Rüyada karnıbahar görmek neye delalet eder?

Rüyamda ölmüş dedemi diri ve çok sağlıklı, mutlu gördüm. Annemle köye gidiyorum, dedem (rahmetli) ve babannemin evine gidiyorum, onları ve oraları çok özlemişim. Dedeme sarılıyorum, öpüyorum “seni çok özledim canım dedem” diyorum. Bahçede çay içip sohbet ediyoruz. Dedem ağaçtan nar koparıp getiriyor, kesip içini çıkarıp bana veriyor. Böyle bir nar görmemiştim, tanelerin her biri fındık büyüklüğünde, nar tanelerini afiyetle yiyorum.

Bu sırada dedemin bahçesi dikkatimi çekiyor, sebze olarak sadece karnıbahar var “dede sen sadece karnabahar mı ektin? neden başka sebze yok” diyorum. Dedem “kızım toprağa iyi bakamadım, toprak yoruldu, iyi mahsul vermiyor, bu yüzden bu sene sadece karnabahar ektim, bunları satıp diğer sebzeleri alıp yiyoruz” dedi. Ama karnabahar dev gibiydiler, sanırım bir tanesini ben taşıyamazdım. Bu rüya beni çok mutlu etti, dedemi böyle güler yüzlü, sağlıklı görmek beni sevindirdi. sevgili admin bu rüyanın manası nedir? 23, kadın, bekar, çalışıyorum.

Rüyada karnabahar görmek neye yorulur?

Rüyada karnabahar görmekSevda merhaba. Rahmetli dedeyi rüyada sağlıklı ve mutlu görmek genel anlamda onun mekanının cennet olduğuna rivayet edilir. Bunun bir başka tabiri de onu çok özlediğine ya da gerçek hayatında önündeki bir sıkıntıyı paylaşacak, ona akıl danışacak bir büyüğü ihtiyaç duyduğuna yorulur. Rüyada nar yediğini görmek en değerli rüyalardan biri olup hasta birisi için şifa bulmaya, hasta olmayan biri için sağlıklı uzun bir yaşam işaret eder. Bir genç kız rüyada ekşi nar yerse zengin bir insana aşık olacağına yorumlanır.

Rüyada karnıbahar veya diğer deyişle karnabahar görmek rüyayı gören kişi hakkında ruhsal gelişim ve mükemmelliğe ulaşma yolunda ilerlemeye işaret eder. Ayrıca üzüntüden kurtulmak ve tesselli bulmaya da yorulur, kişiyi üzen bir durumun yakında ortadan kalacağını gösterir. Rüyada karna bahar yemek maddi konularda iyi olayları işaret eder, borçlu olan birinin borcunun biteceğine, büyük miktarda alacağı olup ta alamayan biri için zor da olsa alacağını tahsil edeceğine yorumlanır. Rüyada karnabahar pişirmek veya karnabahar pişirdiğini görmek rüya sahibinin görevini ihmal etmemesi gerektiğini ifade eder ve buna dikkat ederse geleceğinin çok daha parlak olacağına alamet eder. Bahçede büyüyen karnabahar görmek, karnabahar yetiştirmek, karnabahar yetiştirdiğini görmek rüyayı gören kişinin ailesini sevindirecek, onları mutlu edecek ve gurur duymalarını sağlayacak hayırlı ameller işleyeceğine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir