Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Karnındaki Bebeğin Büyüğünü Görmek

Rüyada karnındaki bebeğin büyümesi neye işarettir?

Merhabalar. Evli ve bir kız çocuğu sahibiyim. Doğum yapalı 11 ay oldu. Doğum kilolarından dolayı epey bir stres yasadım. Kendimi toparlama evresindeyim.

Rüyamda hamile kalıyorum ve sağ tarafımı yoklayıp bebeğimin büyüdüğünü hissediyorum. Ve tekrar baktığımda karnımın içinden bebeğim elini dokunduruyor bana. Ve hissediyorum ardından karnımın içinden minik uzun parmaklarını çıkartıyor. Ben doğum zamanı gelmediği için elini içeri koyup karnımı kapatmaya çalışıyorum. Ayrıca diyorum ki daha 11 aylık oldun zaman var daha. Daha sonra aradan çok az zaman geçiyor ve karnımı yırtıyor kafasını çıkarıyor. Çok keskin gözleri ve derin bir bakışı var bana bakıyor. Ben doğum yapıyorum diye birilerini arıyorum. Sonra kendimi sedye üzerinde kendi bebeğim karnımdan çıkarken buluyorum. Bunun manası ne olabilir? Rüya yorumunuzu sabırsızlıkla bekliyorum. 26 yaşında evli, ev hanımı bayanım. Şu anda daha çok iyi durumdayım. Karmaşık bur ruh halim var.

Rüyada karnındaki bebeğin büyüğünü görmek tabiri

Gördüğünüz rüya uyanık hayatınızda küçük meseleleri büyütmekten vazgeçip,sahip olduğunuz değerlerin kıymeti bilmek ve ona göre davranıp, mutlu olmak gerektiğine yorumlanır. Ayrıntılı açıklama için rüyada hamile görmek sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Karnındaki Bebeğin Büyüğünü Görmek” için bir yanıt

Hamile olduğunu görmek, karnında bebeği hissetmek
Yasim 32, evli bayanim, ruyamda hamile oldugumu ve bebeğin hareket ettigini gördüm, bebek cok kucuktu ama ellerini sanki karnimdan cikacak gibi hissettim, yorumunuzu bekliyorum, tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir