Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Karnıyarık Görmek

Rüyada karnıyarık görmek neye delalet eder?

Rüyamda 6 yıl önce rahmetli olan annemi gördüm, en son geçen Ramazan ayında görmüştüm ama bu sefer on iyi ve sağlıklı gördüm. Babamla (babam hayatta) birlikte İstanbul’a bizi ziyaret gelmişler çocuklarla oynuyorlar, çocuklarım onlarla olmaktan çok mutlular. Ben mutfakta çalışırken salondan annem beni çağırıyor ve iki iki için karnıyarık yapmakla uğraşmadığını, bu yüzden uzun zamandır babama karnıyarık yapmadığını, evde malzeme varsa akşama karnıyarık yapmamı istiyor. Bende tabi anneciğim diyorum ve çok güzel bir karnıyarık pişiriyorum.

Akşam annem baba, eşim ve 2 çocuğumla birlikte harika bir yemek yiyoruz. Annem beni tebrik ediyor ve “aferin kızım, seninle gurur duyuyorum, sen iyi yemek yapmakta beni geçtin” diyor ve bunda çok mutlu oluyorum. Aynı şekilde sabahta çok mutlu uyandım, sanki gerçek gibiydi annemi görmem. Sizce bu neye işaret. 30, kadın, evli, ev hanımı.

Rüyada karnıyarık görmek tabiri

Rüyada karnıyarık görmekSevgi merhaba, gerçekten gördüğün rüya çok huzur verici. Rüyanın iki ana unsuru var. Birinci ve en önemli unsuru rahmetli anneni sağ ve sağlıklı görmüş olmandır ki bu konuda ölen anneyi görmek sayfasında detaylı açıklamayı bulabilirsin. Rüyanın ikinci unsuru ise karnıyarık yemeği pişirmek, onun beğenilmesi ve yenilmesidir.

Rüyada karnıyarık yemeği görmek eşler arasında yaşanın bir tartışma ya da çatışmanın izlerini tamamen ortadan kaldıracak bir kutlama, bir araya gelme, gönül alma ve sürpriz yaşamaya delalet eder. Karnıyarık pişirmek bir aile büyüğü hakkında alınacak bir habere önce üzüleceğine daha sonra bu haberin aslında onun hakkında hayırı olduğunu anlayıp sevineceğine delalet ederken karnıyarık yemeği pişirdiğini görmek aynı zamanda emin olmadan bir şey hakkında karara varmamak gerektiğine rivayet edilir. Karnıyarık yemek yakın zamanda başlanan ve kötü giden bir iş ya da projenin yoluna gireceğine, yaşanan üzüntü ve zararın atlatılacağına, her şeyin kişinin gönlüne göre gelişeceğine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir