Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Karpuz Dağıtmak

Rüyada karpuz dağıtan birini görmek ne demek?

Merhaba, istihareye yatmıştım, rüyamda sevdiğim insanın insanlara büyüklü küçüklü hayrına karpuz dağıttığını gördüm. Bende utanarak istemeye vardım, yemyeşil ekinlerin içinden geçerek gittim ama istemeden verdiler bana.

Sonra o evimize geldi gitti ama ondan önce evimize görücüler geldi, sandık vardı evde onu açtım, içinden pembe bohça aldım, geri koydum. Teşekkür ederim yorumunuz için. 27, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Rüyada karpuz dağıtmak yorumu

Yasemin merhaba, rüyada karpuz görülmesi genel olarak rüya sahibi kişinin iç dünyası, gönül ilişkileri hakkında bilgi verir. Bu konuda lütfen karpuz rüya tabiri sayfasını inceleyiniz. Sevdiğiniz insanın hayrına karpuz dağıtması onun hakkında hayırlı gelişmeler sebep olacak bir ortaklığa veya bir araya gelmeye işarettir. Bu konu iş ortaklığı, bir evlilik ya da bir araya gelme şeklinde olabilir. Ancak dağıtılan karpuzlardan size isteksizce vermeleri önemli ve bu durum sevdiğinizle ilgili olarak bir araya gelme konusunda zihninizde bazı şüpheler ya da kaygıları yaşadığınızı göstermektedir. Tüm bunlara karşılık yeşil ekinlerin içinden karpuz dağıtılan yere gitmiş olmanız tüm sıkıntılara karşılık arzu ettiğiniz şeyler kavuşacağınızı sonunda huzura kavuşacağınızı ifade etmektedir.

Rüyada evine görücü gelmesi konusunda bekar bir kızın bu rüyayı görmesi durumunda sevdiği hoşlandığı erkek ile yuva kuracağına ya da yakın bir anda bu erkek ile karşılaşacağına, mutluluk dolu bir hayatı olacağına rivayet edilir. Evli bir kadının kendisine görücü geldiğini görmüş olması ise aile hayatında yeni mutluluklar yaşanacağını temsil eder. Rüyada sandık görmeniz kısmete kavuşmak anlamına gelir. Çeyiz sandığı görmek rüyayı gören bekarsa, kısa zamanda evlenir, evliyse evine yeni eşya ya da yeni bir ev almaya işarettir. Rüyada bohça görülmesi genellikle, yol, seyahat, ziyaret gibi olaylar konusunda mesajlar verir. Renginin pembe olması ise bu konularda hayalperest olmamak, ayağını yere sağlam basmak gerektiğine yorumlanır.

“Rüyada Karpuz Dağıtmak” için bir yanıt

Ben evliyim, 2 aylık bir kızım ve karmaşık bir iş hayatım var. Rüyamda bizim köydeki tarlada karpuz yetiştirilmiş bende içinde gezip hem ufak ufak kağıt para, çoğunlukla yara bandı topluyordum ama çok karpuz tutmuş, çok yabani ot yetişmişti. Rüyamda çocuktum ve otlar hemen hemen boyumla aynı yükseklikteydi, gerisini hatırlayamıyorum net olarak, teşekkür ediyorum rüyamın anlamını arıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir