Rüyada Karpuz Görmek

Rüyada karpuz görmek neye işaret eder?

Rüyamda karpuz gördüm, önceden kesilerek ikiye bölünmüş bir karpuzu elimde tutuyorum ve aniden karpuzun güneş altında soğutulabileceği geliyor aklıma ve etrafımdakilere söylüyorum bunu. Daha sonra da bunca zamandır biliyorum ama hiç denemedim düşüncesiyle elimdeki karpuzu havaya kaldırarak güneşin altında tutmaya koyuluyorum.

Belli bir zaman bekletiyorum, sonrasında tadına baktım mı hatırlamıyorum ama sanki soğuma safhalarını görüyorum ve etrafımdakilere de anlatıyorum. Bu arada yatmadan önce çok karpuz yemiştim. Bunun etkisi olabilir mi?

Rüyada karpuz görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada karpuz görmek, genellikle kişinin iç dünyası, gönül ilişkileri hakkında bilgi verir.

  • Kırmızı karpuz görmek aşka dair duyguları, şehvet, hırs ve önüne geçilmez ateşli arzuları ifade eder.
  • Sarı karpuz görmek gönül ilişkisinde bir bekleme dönemi içinde olduğunuzu, ya da bir dönemin iyileşmeyi beklemekle geçeceğini temsil eder.
  • Beyaz karpuz görmek  aşk ve sevgi konularında masum, saf, temiz duyguların ifadesidir.

Hamile kadınlar ve adet günleri geçiren bayanlar çoğunlukla kavun, karpuz gibi bu tip meyveleri rüyalarında görürler.

Rüyada karpuz almak, karpuz seçmek, karpuzları toplamak yaz mevsimini, yaz tatillerini, yazın ailece geçirdiğimiz piknik zamanlarını yani iş yaşamının stresinden uzak ailece barış ve kardeşlik içinde yaşadığımız mutlu anları ifade ederler. Rüyada karpuz satmak veya karpuz sattığını görmek kimi duygularınızı kontrol etmekte güçlük çektiğinizi simgeler. Karpuz satan birini görmek, çevrenizden birinin büyük ihtimalle bir arkadaşınızın özel yaşamında şahit olduğunuz kimi aşırılıkların sizi rahatsız ettiğini ifade eder. Karpuz kesmek ya da bir karpuzu kestiğini görmek kötü bir haber almak işareti olabilir. Karpuz yemek, karpuzdan yediğini görmek etrafınızdaki insanların dedikodunuzu yaptığına işaret eder. Rüyada Adana karpuzu görmek yeni bir işe yatırım yapacağınıza işaret eder. Rüyada karpuz çekirdeği görmek sevdiklerinizle geçirmek istediğiniz güzel günler, hoş tatil için bugünden hazırlık ve planlar yapmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada karpuz tarlası görmek ne demektir?
Rüyada karpuz tarlası görmek sevgi, arzu, şehvet, ateşli, kız çocuğu ve hamilelik haberini simgeler. Hamile kişi için kız çocuğu doğurmaya işarettir. Karpuz tarlası sahibi olduğunu görmek, İsteklerinizin olacağına işaret eder. Karpuz tarlasında çalışmak, karpuz toplamak, karpuz topladığını görmek bereketli bir yıl geçirmeyi işaret eder. Rüyada tarladan karpuz koparmak çevrenizden biriyle tartışacağına işaret eder.

7 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir