Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Karpuz Kabuğu Görmek

Rüyada karpuz kabuğu görmek nedir?

Yıllar önce birisi için için istihare yaptım, eğer onunla evlenmem hayırlıysa rüyamda yeşille beyaz, değilse siyahla kırmızı göreyim diye niyet edip uyudum. Rüyamda karpuz kabuğu gördüm, yani içi beyaz dışı yeşil iki rengi de gördüm, hemde bir arada ama neden karpuz kabuğu mutlaka bunun bir anlamı vardır. Ben rüyamı hayra yordum ama karpuz kabuğunun anlamını merak ediyorum, yorumlar mısınız?
teşekkürler. Rüya detayı: 29 yaşında bekar bir bayanım. 16 Aralık 2009, 23:29.

Rüyada karpuz kabuğu görmek yorumu

Ruyada Karpuz görmek, aşka dair duyguları, şehvet, hırs ve önüne geçilmez ateşli arzuları ifade eder. Karpuz kabuğu ise aşka dair duygularınızı, hırsınızı ve arzularınızı baskı altında tuttuğunuzu, gizlediğini ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için İstihare nedir? istihare nasıl yapılır? sayfasını mutlaka okuyunuz.

“Rüyada Karpuz Kabuğu Görmek” için 4 yanıt

1992 doğumluyum, dün gece gördüğüm rüyada bizim eve bir aile dostumuz gelmişti, ne maksatla olduğunu bilmiyorum, kalktıklarında ise akşam vaktiydi, babam bana onları eve bırak dedi bende kabul ettim, 3 bayandı 2’si 35-40 yaşların da biri de benle yaşıttı, yaşıt olan benim yanımda oturuyordu, bizim araba vardı ama babamın çalıştığı kurumun arabasıyla gri renkte aile arabasıydı onunla bıraktım, yolda giderken takım elbiseli insanlar tabi aralarında tanıdık kişilerde vardı yolun kenarında durmuş kim yolun karşı tarafına karpuzu gönderse diye yarış yapıyordu, bende ilk 2 karpuzunun üzerinden geçmedim ama ezmeden sonra hızlanayım da o karpuzları bırakmayayım geçsin dedim arabaya bi kapruz çarptığında sanki bi tokat yedim kafama çok acıdığını hissettim gördüklerim bu kadar rabbim hayırlara çevirsin inşallah şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin

Faruk selam, rüyada bir aile dostu ile karşılaşmak rüya sahibinin çözümü zor sandığı bir meselenin aslında kolay bir çaresinin olduğunu öğrenmesine ve kurtuluşa işaret eder. Rüyayı gören kişinin başarıya ulaşmak için ihtiyaç duyduğu iç huzur ve manevi güce kavuşmasına, bu sayede sıkıntıları birer birer halletmeye başlamasına ve hayattan yana şansının açılacağına yorumlanır.
Rüyanın devamında gelişen olaylar ise yaşamındaki sorunları çözdükten sonra iç dünyanda büyük bir huzura kavuşacağını, dilediğin bir çok şeyin gerçekleşeceğini ancak bunlara kavuşurken de bazı zorluklar yaşanacağını akıldan çıkarmamak gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyamda kalabalık bir ortamda oturuyoruz akrabalar var Teyzemler Kuzenler falan ölen Teyzem de var ve kimse daha evli değil kuzenlerimın ve evli olan bir Teyzem de aynı şekilde bekar karşı evin kocaman bir dami var ve orda sadece 2 parçaya ayrılmış düzgün kesilmiş yarısı bile insan kadar büyük yemyesil arada beyazliklar olan karpuz kabukları var ve kamyonda itina ile makara ile dama çekiliyor içi eğer iyi oyulmamissa temizlenip sonra bir üst dama verilip ikiye birleştirip kabuklar dikiliyor bunu kimse fark etmiyor evdd ben herkese gösteriyorum ama karpuz kapakları çok büyük yemyesil taptaze pırıl pırıl ve birsürü bu şekilde dir rüyaydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir